Neler Yeni

Ana Konu ÜYE OLUP PARA KAZAN+18(GÜNCELLENDİ 22.04.2023)

freygasm

80+ Gold
BEYAZ TEMA KULLANIP İÇERİĞİ GÖREMEYEN ARKADAŞLAR, SAĞ ÜSTTEKİ AMPUL SİMGESİNDEN DARK TEMAYA GEÇİP TÜM İÇERİĞİ GÖREBİLİRSİNİZ.
REFERANS GEREKTİRENLERDE SPOILER İÇERİĞİNİ AÇTIĞINIZDA REFERANS KODLARI-LİNKLERİ GÖZÜKECEKTİR.

Selam arkadaşlar, bu konuları sürekli sürekli paylaşmaktansa hepsini tek bir konuya toplayacağım büyük bi arşiv yapmak istedim.Bu forumun bana çok yardımı oldu ben de sizlere takip ettiğim gördüğüm tüm kampanyaları tek tek buraya doldurup, kolayca erişip faydalanılması için böyle bi konu açmak istedim.Yeni kampanyalar oldukça bu konuyu sürekli güncel tutmaya çalışacağım. Aktif kampanyalar ile 500-1000tl kazanmanız mümkün, bazılarında referans gerekiyor bazılarında direkt üye olup kazanabiliyorsunuz. Referans gerektirenler için altlarında referansları mevcuttur.Uzatmadan hepsini tek tek anlatayim.

YAPI KREDİ MÜŞTERİ OL 320TL KAZAN.
**ARTIK SADECE YPKREDİ KARTI İLE FAYDALANILABİLİR**

Yapı kredi uygulamasını indirin, sol aşağıdan müşteri ola tıklayın.Gerekli bilgileri doldurduktan sonra kimlik doğrulaması yapacaksınız, tam bu adımdan sonra referans ile üye olmak istiyorum seçeneğini işaretleyip referans kodunuzu girin.Sonraki sayfada ''TL card istiyorum'' gibi bir seçenek olacak onu tikleyin.Müşteri görüşmesinden sonra hesabınıza 1tl atarak aktif edin.Sonrasında kartı beklemeden dijital kart oluşturup oraya 250tl yükleyin.Nays uygulamasını açın bakiye yükle seçeneğine tıklayıp kart bilgilerinizi girerek 250tl yükleyin.250tl harcanmış sayılacak ve 250tl daha bonus kazanacaksınız toplam 300tl.Bunları yaptıktan sonra referans link ile world uygulamasını indirip, yapı kredi hesabınızı giriş yaparsanız 20tl daha bonus alacaksınız.Naysa yükleme olayı bazen fixleniyor, bunun için steamden oyun alıp bonus geldiğinde oyunu iade eden arkadaşlarımda da çalıştı.
REFERANS: E4OYPQLM
https://yapikredi.com.tr/y/b5FsA Bonuslarınızın gelip gelmediğini görmek için buradan worldü indirip yapı kredi hesabınızla giriş yapın.Sonrasında sol aşağıda kazandıklarım kısmından takip edebilirsiniz ve ekstra kampanyalara katılabilirsiniz.
*KİMLİK DOGRULAMASININ HEMEN SONRASINDA GELEN REFERANS İLE ÜYE OLMAK İSTİYORUMA TIKLAYIN VE KODU GİRİN.*

KUVEYT TÜRK MÜŞTERİ OL 200TL KAZAN.
Burada işler daha basit. Direkt müşteri olun bilgileri doldurun vs vs. Hesabınız aktif olduktan en az 1gün sonra kartınıza 200tl atın.Kuveyt türkte kartınızı beklemenize gerek yok uygulama üzerinde kart bilgileriniz gözüküyor.Sonrasında Nays hesabınıza bakiye yükle şeklinde 200tl yükleyin. 1-7 gün içerisinde hesabınıza 200tl nakit iadesi yapılacaktır.Para çekilebilir bir şekilde.Ek olarak 4 otomatik fatura talimatınıza 200tl nakit daha veriyor.Fatura başı 50tl.

PİAPİRİ UYGULAMASI 200TL HEPSİBURADA SATICISINDA GEÇERLİ ALT LİMİTSİZ KUPON
Piapiri uygulamasını indirip doğrulamalarınızı yapın. Müşteri temsilcisiyle görüştükten sonra hesap bilgileriniz mailinize gelecek.Hesabınıza giriş yaptıktan 3-5 saat içerisinde 200tl hepsiburada çekiniz mailinize yollanacaktir.

BITEXEN UYE OL 3BTX(50-60tl) KAZAN
Bu uygulama da bir coin uygulaması.Referans linkiyle üye olunduğunda 3btx hediye veriyor.Mevcut değeri 50-60tl arasında değişmekte.Referans linkle üye olup uygulamaya giriş yaptıktan sonra sol üstte ayarlar simgesine tıklayıp KİMLİK-ADRES-MÜŞTERİ TANIMA FORMU kısımlarını tamamlayın.Hesabınıza 10tl atıp içerdeki tüm bakiyeyi anında çekebilirsiniz.İsterseniz uygulama içerisinde sürekli bonuslu al-satlar oluyor bu şekilde günlük 15-30tl arası bi gelir sağlayabilirsiniz.

REFERANS: https://web.bitexen.com/sign-up?ref=415921047
*LİNKTEN ÜYE OLDUKTAN SONRA DOGRULAMALARINIZI YAPMANIZ YETERLİDİR.*

BITAY ÜYE OL 100BITAY(40-50tl) KAZAN
Bu da yine bir coin uygulaması, referans link ile üye olduğunuzda 100bitay veriyor.Anlık değeri 40tl.Üye olup doğrulamalarınızı tamamlayıp bu parayı da çekebilirsiniz.

REFERANS: https://www.bitay.com.tr/sign-up?campCode=4AE05B6B

AKBANK ARKADAŞINI GETİR 150+100TL KAZAN
Referans ile mobilden müşteri olup 18-26 yaş aralığında iseniz Akbank üniversiteliye akbank mobilden başvurun.3.adımı tamamladığınızda 100tl chip paranız yükleniyor.Yine bunda da referans isterseniz aşağıda mevcut.
AKBANK: 1000100277686
*ÜYE OLURKEN DAVET-REFERANS KODU KISMINA YAZMANIZ YETERLİDİR.*

EGEMONEY ÜYE OL 30TL KAZAN
Referans ile üye olup kimlik doğrulamalarınızı yaptıktan sonra 30tl çekilebilir bakiye veriyor.
REFERANS: 363125
*ÜYE OLURKEN DAVET-REFERANS KODU KISMINA YAZMANIZ YETERLİDİR.*

NKOLAY ARKADAŞINI GETİR 100-200TL KAZAN
Papara tarzında bi kart.Müşteri olma adımlarını tamamlayın, kurye geldiğinde kartınız aktif olacaktır. Kampanya sürekli değişiyor, 100 veya 200tl çekilebilir nakit kazanıyorsunuz arkadaş başına(kampanya sürekli değişiyor, bazen 24yaş üstü arkadaşınızı davet ettiğinizde alabiliyorsunuz paranızı, -24 geçersiz oluyor.). Bunun haricinde de 300tl harca 120tl iade gibi kampanyalar oluyor sürekli.Burda da gelen paralarınızı nays uygulamasına bakiye yükle şeklinde yükleyip direkt ibana atabilirsiniz.Referans üye olup kart geldikten sonra davet et-referans kodu gir kısmından giriliyor.Bunda da yine referansı aşağıda sağladım.
REFERANS: Z0WD1R41
*ÜYE OLDUKTAN SONRA HESABIM-ARKADAŞLARINI DAVET ET-DAVET KODUM KISMINA YAZACAKSINIZ.*

NAYS MÜŞTERİ OLMA ADIMLARINI TAMAMLA 50TL
Üye olup, müşteri olma adımlarını tamamladıktan sonra yapacağınız görüntülü görüşme ile 50tl çekilebilir nakit kazanacaksınız.Ek olarak haftada 4 gün 50tl havale yaparsanız 4kere kazı kazan hakkı kazanır 1-25tl arası ekstra para kazanabilirsiniz.

ICRPYEX ÜYE OL DOGRULAMA YAP 15-25000TL KAZAN
Uygulamayı indirip referans ile kayıt olduğunuzda bir sandık kazanacaksınız, doğrulamalarınızı tamamladığınızda 2. bir sandık daha alacaksınız. bu sandıkların içerisinden minimum 130tl çıktı bize, 10kişi falan yaptık.Referans olmadan sandığı kazanamıyorsunuz, yine bunda da referans talebiniz olursa sağlayabilirim.
REFERANS: https://www.icrypex.com/tr/yeni-uyelik?ref=cy40lk7ll9307awq

BITGET REFERANSLA ÜYE OL 70-100TL KAZAN
Davet bağlantısı ile üye olun.Kimlik doğrulamalarınızı tamamlayın.En az 20 USDT değerinde net yatırma işlemi ve en az 50 USDT‘lik spot veya vadeli işlem gerçekleştirin.10GBG ödülünüzü alın.

REFERANS: https://www.bitget.com/tr/referral/register?from=referral&clacCode=7WX1J04H
*LİNKTEN ÜYE OLDUKTAN SONRA DOGRULAMALARINIZI YAPMANIZ VE ADIMLARI TAKİP ETMELİSİNİZ.*

TOSLA REFERANSLA ÜYE OL 25TL KAZAN
Referans ile üye olduktan sonra 25TL kazanırsınız. Referans kodunu aşağı bırakıyorum yine.
LLSZK

**************************************************************************************************************************************************************
YAPIKREDİ VE AKBANK BONUSLARINIZI NAKİTE ÇEVİRMEK VEYA HARCAMA KISITLAMASI OLMADAN HER YERDE HARCAMAK İSTERSENİZ; IYZICO UYGULAMASINA KAYIT OLUP BONUS BAKİYENİZİ IYZICO KARTINIZA YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.(EĞER KREDİ KARTLARINIZ VARSA YAPILABİLİR.)SONRASINDA NAYSA,PAYCELLE BAKIYE YÜKLE ŞEKLİNDE KART BİLGİLERİNİZİ GİREREK TRANSFER EDİP NAKİT PARAYA ULAŞABİLİRSİNİZ.
***********************************************************************************************************************************

Bu konuyu sürekli güncel tutacağım dediğim gibi. Kampanyaların hepsi +18'dir. Hepsi tarafımca denenmiş,hala devam etmektedir.Küçük de olsa bi yardımım olursa ne mutlu bana.Referans gereken uygulamalarda referansları ekledim ihtiyaç duyarsanız. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu sorabilirsiniz:) Ek olarak, bankalarla alakalı olan tüm kampanyalar banka kartıdır, kredi kartı değil.Yani kart ücreti aidat vsvs ödeme durumunuz yoktur.İYİ FORUMLAR!

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Görmediğim kampanyalar varmış sağolun. 30 50 60tl için uğraşmaya değmez. Kuveyt Türk kolaymış yapılır.

freygasm

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görmediğim kampanyalar varmış sağolun. 30 50 60tl için uğraşmaya değmez. Kuveyt Türk kolaymış yapılır.
rica ederim hocam, piapiriyi de öneririm muhtemelen onu da yapmamışsınızdır 200tl çek ile ram vs alabilirsiniz ihtiyacınız varsa baya uygun olur.

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Cenk
rica ederim hocam, piapiriyi de öneririm muhtemelen onu da yapmamışsınızdır 200tl çek ile ram vs alabilirsiniz ihtiyacınız varsa baya uygun olur.
Ben de ona üye olmayı düşünüyorum nasıl bir uygulama? Uygulama nereye bağlı güvenli mi
Bu arada konu çok iyi hazırlanmış elinize sağlık

freygasm

80+ Gold
Ben de ona üye olmayı düşünüyorum nasıl bir uygulama? Uygulama nereye bağlı güvenli mi
hocam yatırım uygulaması herhangi bir sıkıntısını görmedim, güvenilirlikten kastınız data olayıysa o olaylara pek takılmıyorum ben artık.. malum 10tlye data satılıyor her yerde

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Cenk
hocam yatırım uygulaması herhangi bir sıkıntısını görmedim, güvenilirlikten kastınız data olayıysa o olaylara pek takılmıyorum ben artık.. malum 10tlye data satılıyor her yerde
Peki ref sistemi var mı? Demek istediğim mesela nays iş bankasına ait arkadasında sağlam banka var gibi

freygasm

80+ Gold
Peki ref sistemi var mı? Demek istediğim mesela nays iş bankasına ait arkadasında sağlam banka var gibi
referans sistemi yok direkt üye olmak yeterli hocam, ünlü co tarafından çıkarılmış sanırım maile gelen mesajda ünlücodan geliyordu.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Selim
100 BITAY var ama hiçbir şeye donusmuyor bunu nasıl çekeceğiz?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
Beyaz yazıları siyah yap nolur

freygasm

80+ Gold

Jason Statham

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Jason Statham
YAPI KREDİ MÜŞTERİ OL 320TL KAZAN.
Daha önceden Yapı Kredi'ye üye olmuştum fakat herhangi bir referans kodu girmedim. Eski hesabımla bu kampanyadan yararlanabilir miyim?

Top Bottom