Neler Yeni

Hangi liseyi tercih etmeliyim?

HamzaGFB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hamza Çakmak
Arkadaşlar
Ailem ve kulüpteki hocalarım spor lisesine gitmemi istiyor yeteneğimin olduğunu söylüyorlar (sağ stoper). Ama bir yandan Anadolu lisesine de olumlu bakıyorum ama okul puanıyla girerim (84) bu ortalamayla çok da iyi denilecek Anadolu lisesi yok çok da kötü değil çok da iyi değil. Hayalim futbolcu olmak ailem ve hocalarım diyor kendini biraz daha geliştirip futbolcu olmayı başarabilirsin ama futbolcu olamazsam beden eğitimi öğretmenliği falan istemiyorum. Yani spor lisesine gidip kendimi geliştirip futbolcu olmaya çalışacağım Allah nasip ederse.
Sizinde görüşlerinizi merak ediyorum.

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
84 OBP ile normal bir anadolu lisesine rahatlıkla girersin oturduğun semt neresi ona göre lise söyliyim
ayrıca futbolcu nasıl olacaksın ki ?

bruhmettin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
ard
ben olsam spor lisesine giderim hayalimin arkasından giderim baktım olmuyor futboldanda soğumaya başladım nakil aldırabilirdim

HamzaGFB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hamza Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
84 OBP ile normal bir anadolu lisesine rahatlıkla girersin oturduğun semt neresi ona göre lise söyliyim
ayrıca futbolcu nasıl olacaksın ki ?
Kanka futbolcu nasıl olacaksın demişsin. Kendimi Spor lisesinde geliştirip transfer olarak öyle öyle devam ettircem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka futbolcu nasıl olacaksın demişsin. Kendimi Spor lisesinde geliştirip transfer olarak öyle öyle devam ettircem
Oynadığım kulüp var zaten sadece kendimi Spor lisesinde daha çok geliştirip kariyer yapmak

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Normal liseye git ek olarakda spor kulübüne git futbolu orda oynarsın. Spor lisesi okuyup futbolcu olan kim var ki

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Futbolcu olmak bu dönemde çok zor, sadece yeteneğe bakmıyorlar artık. Torpilin ve paran var ise sporcu ol. Yok ise o işlere girişme sakın, çok arkadaşım telef oldu öyle.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Futbolcu olmak bu dönemde çok zor, sadece yeteneğe bakmıyorlar artık. Torpilin ve paran var ise sporcu ol. Yok ise o işlere girişme sakın, çok arkadaşım telef oldu öyle.
Benim de çok yetenekli arkadaşlarımı harcadılar

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,541
İsim
Efe Karahan
Arkadaşlar
Ailem ve kulüpteki hocalarım spor lisesine gitmemi istiyor yeteneğimin olduğunu söylüyorlar (sağ stoper). Ama bir yandan Anadolu lisesine de olumlu bakıyorum ama okul puanıyla girerim (84) bu ortalamayla çok da iyi denilecek Anadolu lisesi yok çok da kötü değil çok da iyi değil. Hayalim futbolcu olmak ailem ve hocalarım diyor kendini biraz daha geliştirip futbolcu olmayı başarabilirsin ama futbolcu olamazsam beden eğitimi öğretmenliği falan istemiyorum. Yani spor lisesine gidip kendimi geliştirip futbolcu olmaya çalışacağım Allah nasip ederse.
Sizinde görüşlerinizi merak ediyorum.
Konuyu 50 defa açtın artık açma şu konuyu yetenekli isen git yeteneksiz isen gitme.

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,219
İsim
Ali
Aynen öyle artık futbolcu olmak istiyorsan arkanın çok sağlam olması lazım. Benim çocukluk arkadaşıma Barcelona'dan teklif geldi, arkası yok diye gidemedi. Şu an Ümraniyespor'da defans oyuncusu.

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
84 ortalama ile girdiğin anadoludan bir şeyler kapabileceğini, kendin bir şeyler öğrenmek için çabalayabileceğini düşünüyorsan git. Spor lisesinde pek bir şey kapabileceğini sanmıyorum onun yerine kursa gitsen daha iyi bence.

Aware

80+ Silver
ben olsam spor lisesine giderim hayalimin arkasından giderim baktım olmuyor futboldanda soğumaya başladım nakil aldırabilirdim
Sonrasında nasıl kazanacak üniversiteyi ? Temel eksik çalışma alışkanlığı az .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,291
Üyeler
145,148
Son üye
baransalvatore
Top Bottom