Neler Yeni

HANGİ LOL KARAKTERİ İYİ

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
mastr yi mi yasuo mu lee sein mi

HANGİSİ
Ayrıca tavsiyem Diana alabilirsin ormanda.
Kaliteli ve güzel bir çardır öğrenmeside ortalamadır.
Q + E + W yapmanız gereken tek kombo.
Veya destek oynayıp nautilus alabilirsiniz.
W yeteneği hariç kitle kontrol kalanı.

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Vayne de iyidir

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
nerf gelmeden sağlam ranked kasarsn
Mesaj otomatik birleştirildi:

aşırı iyi karşıma gelirse
:sick::sick::sick::sick:🤮🤮🤮🤮
tryhard rank kasmaya çalışırsan kasamazsın. Vi mid 4 maç %100 wr rakan top 6 maç %86 wr devam ediyorum. en çok oynadığım hero (Gragas ve twitch) %0 wr devam

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Enis Solak
tüm şampiyonlarla support oynama hedefi olan ben.
Bu kadar laf söyledim fakat bende bir teemo main olarak gerekeni yapıyordum ve teemo jung yaparak milleti kanserlediğim oluyordu .d

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bu kadar laf söyledim fakat bende bir teemo main olarak gerekeni yapıyordum ve teemo jung yaparak milleti kanserlediğim oluyordu .d
benimki kanserleme değil usta. ben akali supla oyun kazandım. aatrox supla oyun kazandım ama nasılsa alistarla kaybettim

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Enis Solak
benimki kanserleme değil usta. ben akali supla oyun kazandım. aatrox supla oyun kazandım ama nasılsa alistarla kaybettim
Her şey bir yana supp ta troll çarlar daha çok kazandırıyor gibi geliyor, galio nun w + flash kombosu yapılabildiği zamanlarda full supp galio oynardım ve nerdeyse her maçı kazanırdık tabi galio supp için müsait bir çar orası ayrı.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Her şey bir yana supp ta troll çarlar daha çok kazandırıyor gibi geliyor, galio nun w + flash kombosu yapılabildiği zamanlarda full supp galio oynardım ve nerdeyse her maçı kazanırdık tabi galio supp için müsait bir çar orası ayrı.
Troll çar değilde kanka. 2V2yi kazanıyosun çünkü mesela diyelim karşıda nautilus caitlyn var sende twitch akshan oynuyorsun. Kemik Zırh aldığın anda akshan support oynarken adamlar girdiğinde twitch arkaya w atıyor 2 gram arkaya yürüyüp duvardan e atıyorsun. Zaten adamların canları sürekli pokedan dolayı azalıyor. Şuanda da aşırı gereksiz bir snowball mekaniği olduğundan earlyi kazanan iyi oynarsa ve hata yapmazsa lateyide kazanıyor.

Top Bottom