Neler Yeni

Hangi monitörü almalıyım?

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
6k civarı bütçem var. Bu bütçeye ips panel yuksek hz li 240 civarı bir monitör arıyorum. Normalde buyuk ekran 27 inch olsun isterdim ama bu 1080p de pixel sayma meselesinden dolayı cok kararsızım net bir görüntü istiyorum. Ne önerirsiniz?

eren28tr

80+ Platinum
6k civarı bütçem var. Bu bütçeye ips panel yuksek hz li 240 civarı bir monitör arıyorum. Normalde buyuk ekran 27 inch olsun isterdim ama bu 1080p de pixel sayma meselesinden dolayı cok kararsızım net bir görüntü istiyorum. Ne önerirsiniz?
240 hz istiyorsan oddsey g4 alabilirsin.

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
240 hz istiyorsan oddsey g4 alabilirsin.
Aklımdaki model de oydu hocam. Ghosting bi yerde var bir yerde yok diyorlar. Monitörün herhangi bir sıkıntısı var mı? Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu casper bi arkadaş da var bir tık dandik bi monitör gibi gelmişti bana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
bedirhan
Aklımdaki model de oydu hocam. Ghosting bi yerde var bir yerde yok diyorlar. Monitörün herhangi bir sıkıntısı var mı? Teşekkürler.

casper direk marka olarak hiçbir ürünü alınmaz bence fiyat olarak bu vardı sadece yoksa casper koymam

g4 modelinde ghosting sorunu yok g3 modelinde az biraz var

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
casper direk marka olarak hiçbir ürünü alınmaz bence fiyat olarak bu vardı sadece yoksa casper koymam

g4 modelinde ghosting sorunu yok g3 modelinde az biraz var
Bu fiyata en iyisi g4 gibi geldi. Onu alacağım.

ardajv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda Çakıroğlu
Bu fiyata en iyisi g4 gibi geldi. Onu alacağım.
bende g4 aldım elime bu sabah geldi ghosting ve ölü piksel sorunu çıkmadı ekran kartın nvidia ise control panelden masaüstü renk ayarlarından digital vibrance ayarını fulle , sonra monitörün yön tuşlarıyla ayarlara git resim modunu fps yap parlaklığı fulle kontrast 80 , netlik 72 (dene sevmezsen bunu kendine göre ayarla ) , sonra sistem ayarları var oraya git aşağı in tuş tekrar süresi var ondan sonra 1 kere daha aşağı tuşuna bas eko sensör modu var onu kapat . yapamazsan dc : .ardajv.

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
bende g4 aldım elime bu sabah geldi ghosting ve ölü piksel sorunu çıkmadı ekran kartın nvidia ise control panelden masaüstü renk ayarlarından digital vibrance ayarını fulle , sonra monitörün yön tuşlarıyla ayarlara git resim modunu fps yap parlaklığı fulle kontrast 80 , netlik 72 (dene sevmezsen bunu kendine göre ayarla ) , sonra sistem ayarları var oraya git aşağı in tuş tekrar süresi var ondan sonra 1 kere daha aşağı tuşuna bas eko sensör modu var onu kapat . yapamazsan dc : .ardajv.
Çok sağolun hocam. Ekran kartım amd ama dediklerinizi uygulayacağım gelince.

Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
hazarcoban
Hem 27 inç hem 2k hem 1 ms hem 144 hertz hem gsync desteği var bence kaçırma derim

Top Bottom