Neler Yeni

Hangi monitörü tercih etmeliyim? Öneriliriniz neler?

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Seymen Arda Eser
Bütçe
4100
Öncelikle merhaba arkadaşlar umarım güzel bir gün geçiriyorsunuzdur. Artık bir monitör almanın zamanı geldi. Baya bir süredir 1360x768 bir monitör kullanıyorum. Sistemim Rx6600 ve Ryzen 5 5600. Aslında istediğim bir monitör vardı (Gigabyte Gf24 2) ancak şu anlık bütçem el vermiyor ona çünkü klavye,m2 ssd ve mousepad almam lazım ek olarak. İsteklerim şu yönde ips panel olması ve renk doğruluğu, ve mümkün ise 165hz ve üstü ama bu bütçede kalitelisi yoksa 144hz de olur (ama olmasa daha iyi olur). Normalde pivot özelliğide arıyordum fakat şimdilik vazgeçtim (bütçeden dolayı), ileride vesa ayağı ile oynar hale getiririm. Tavsiyelerinize çok ama çok açığım dostlar, cevaplarınızı bekliyorum.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Seymen Arda Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

byHero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir Necati Kurtuluş
Öncelikle merhaba arkadaşlar umarım güzel bir gün geçiriyorsunuzdur. Artık bir monitör almanın zamanı geldi. Baya bir süredir 1360x768 bir monitör kullanıyorum. Sistemim Rx6600 ve Ryzen 5 5600. Aslında istediğim bir monitör vardı (Gigabyte Gf24 2) ancak şu anlık bütçem el vermiyor ona çünkü klavye,m2 ssd ve mousepad almam lazım ek olarak. İsteklerim şu yönde ips panel olması ve renk doğruluğu, ve mümkün ise 165hz ve üstü ama bu bütçede kalitelisi yoksa 144hz de olur (ama olmasa daha iyi olur). Normalde pivot özelliğide arıyordum fakat şimdilik vazgeçtim (bütçeden dolayı), ileride vesa ayağı ile oynar hale getiririm. Tavsiyelerinize çok ama çok açığım dostlar, cevaplarınızı bekliyorum.
asus tuf gaming vg249q3a aldım ben memnunum

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

byHero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir Necati Kurtuluş

xAeterna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Muaab Çapar

https://www.sinerji.gen.tr/samsung-...3oJNfyLzVWx-rWLefzvPqXmzHqaz3SLRoCqBAQAvD_BwE
fiyatıda çok iyi hem 240hz hemde ıps kaçırma​

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Seymen Arda Eser
hocam keşke alabilsem ama bütçemi çok aşıyor bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

vallahi reis renkler güzel ghosting pek göremedim ışık sızması ne onu bilmiyom :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

casper kötü
hocam ekranda siyah bir video açın ekranın etrafından beyaz ışıklar sızıyorsa var demektir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,107
Üyeler
156,128
Son üye
tanaylight
Top Bottom