Neler Yeni

Öneri Hangi monitörü tercih etmeliyim

Lodex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Lodex Lodexoğlu
5000 TL civarında monitör önerileriniz nelerdir, bu monitörlerden hangisi iyidir?
Yaptığım elemeler sonucu bu 4 monitör arasında kaldım.

Lodex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Lodex Lodexoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence lenovo alma lenovonun görüntü kalitesi 1 tık düşük hikkayeli oyun oynuyacaksan önermem ben
yeri geldiğinde hikayeli, yeri geldiğinde fps, yeri geldiğinde lol oynuyorum. bu 3 türü birleştirecek öneriye daha sıcak bakacağım fakat şu anda gözüme çarpan seçenek msi

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Sercan GÖKALP
yeri geldiğinde hikayeli, yeri geldiğinde fps, yeri geldiğinde lol oynuyorum. bu 3 türü birleştirecek öneriye daha sıcak bakacağım fakat şu anda gözüme çarpan seçenek msi
1080p oynacaksan 24 inç tavsiye ederim 27 inç görüntüde pikselleşme olabilir. Bende eskiden en alttaki Asus vardı ghosting gibi bir sorun da yoktu iyiydi yani sonra 2k monitöre geçince sattım onu. Deneyimlediğim kadarıyla iyiydi

Lodex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Lodex Lodexoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1080p oynacaksan 24 inç tavsiye ederim 27 inç görüntüde pikselleşme olabilir. Bende eskiden en alttaki Asus vardı ghosting gibi bir sorun da yoktu iyiydi yani sonra 2k monitöre geçince sattım onu. Deneyimlediğim kadarıyla iyiydi
moba ve hikayeli oyunları daha ağırlıklı oynadığım için 27 daha mantıklı olur diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Rows official
ben msı g2412f kullanıyorum 180hz 24inç

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Rows official
g274f daha kaliteli gözüküyor kağıt üstünde
g274f almıştım gelmeden iade ettim çünkü bu monitör 1k ve 27 icç ekran kalitesi düşer ayrıca sanırım 180hz oc haliymiş onun ama emin değilim bu söylentiden

Lodex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Lodex Lodexoğlu
g274f almıştım gelmeden iade ettim çünkü bu monitör 1k ve 27 icç ekran kalitesi düşer ayrıca sanırım 180hz oc haliymiş onun ama emin değilim bu söylentiden
180hz zaten her monitörde ocdir diye biliyorum

Top Bottom