Neler Yeni

Hangi Monitörü Almalıyım.

schawed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umutcan Altun
Aşağıda ki monitörlerden hangisini almalıyım ? ucuz pahalı demeden sadece en iyi performansı bana verecek monitör hangisi ?

schawed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umutcan Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dell i aldım memnunun. Gaming gen tr mağazasından alırsan 31 marta kadar 4200 TL
Dellden ciddi anlamda güzel performanslar alıyo musun bide gaming gen de 4500 civarı şuan 4200 değil ?

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Dellden ciddi anlamda güzel performanslar alıyo musun bide gaming gen de 4500 civarı şuan 4200 değil ?
Mağazadan alırsan böyle. Dezavantajı internetten almadığın için iade zor. Ben internetten aldım, mağazadan teslim aldım orda teknik ekip ölü piksel testi yapıyor sorun olmadı. Kaliteli bir monitör lakin ben müşteri temsilcisinden memnun kalmadım 2 3 olay yaşadım dün iade için yolladım. Bu fiyata daha iyisi yok. Eğer ki iade alırlarsa lenovo y27 30 alıcam. Arada iniyor fiyatı 4700e.

schawed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umutcan Altun
ben direk internetten adrese getirticem de 165 hzyi ciddi anlamda güzel verecek ve parlaklık renkleri düzgün vericek bir şey arıyorum direk öneriyorsan alıcam yani açıkca çoğu kişi asus diyor ama asusun parlaklığı delle göre düşük

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
ben direk internetten adrese getirticem de 165 hzyi ciddi anlamda güzel verecek ve parlaklık renkleri düzgün vericek bir şey arıyorum direk öneriyorsan alıcam yani açıkca çoğu kişi asus diyor ama asusun parlaklığı delle göre düşük
27 İnç monitörde Yükseklik ayarı olmayan monitör almayın. Dell o konuda avantajlı.

schawed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umutcan Altun
bu dell firması sanırım bir sorunda direk değişim yapıyolarmış bu doğru mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ercan
Ben dell ile asus arasında kalip, asus'u tercih ettim. Kasamda tuf serisi olduğu icin bu etken oldu tabi. Dell'in toplam nit orani daha fazla ayrıca yükseklik ayari mevcut. Suan fiyatlarida ayni olduğu icin dell almanizi oneririm.

schawed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umutcan Altun
Bende dell alma ttaraftarıyım ama emin olamadım ya pişman olurmuyum ki

schawed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umutcan Altun
Mağazadan alırsan böyle. Dezavantajı internetten almadığın için iade zor. Ben internetten aldım, mağazadan teslim aldım orda teknik ekip ölü piksel testi yapıyor sorun olmadı. Kaliteli bir monitör lakin ben müşteri temsilcisinden memnun kalmadım 2 3 olay yaşadım dün iade için yolladım. Bu fiyata daha iyisi yok. Eğer ki iade alırlarsa lenovo y27 30 alıcam. Arada iniyor fiyatı 4700e.
merhabalar mesajı hortlatıyorum kusura bakmayın monitör elime ulaştı baya bi kullandım da ekranı diğer ekranlara göre yeşil rengi daha mı bi ağırlık gibi duruyo yoksa bana mı öyle geliyo anlayamadım ? sizdede bi garipseme oldu mu windows da dolaşırken tarayıcılarda falan

Top Bottom