Neler Yeni

Hangi monitörü seçmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,907
İsim
Emir Yusuf
Dostlar merhaba,
• Dün "İncehesap Gaming Gecesi"nde Gigabyte G27QC monitör 3.100 TL'ye 5 adet stok ile satışta idi.
• Bu monitörün özellikleri vs. gayet güzel, artı olarak ayap yapısı vs. bu fiyat bandındaki muadillerine göre gayet güzel ve pivot özelliği de bulunmakta.

Ben daha önce "MSI G27CQ4" model monitörü almayı planlıyordum, fiyatı 2.500-2.600 TL'ye kadar düştüğü oluyordu indirimlerde ve ayak yapısı vs. kötü olup pivot özelliği de bulunmamakta. Ancak bende hali hazırda "NB-F80" model monitör arm bulunmakta. Yani kafamda MSI monitörü alıp arm ile kullanmak vardı. Zamanında 400 TL'ye aldığım bu arm şuan en ucuz 700 TL'ye satılmakta, ki kutusunu bile açmadım. Ancak MSI monitörü kullanıp deneyimleyenlerde, monitörde ghosting olduğuna dair duyumlar aldım. Ben de dün bu monitörü görünce kafam karışmadı değil. Ancak Gigabyte monitörün ayak yapısı vs. daha iyi olduğu için armı kullanmaya bile gerek olmadığını gördüm. Sizce ne yapmalıyım? MSI tercih edip arm ile mi kullanmalıyım yoksa Gigabyte alıp armı 2. elde satıp öyle mi kullanmalıyım? Monitörlerde tecrübe sahibi olan veya daha iyi bir tavsiyesi olanlar yorumlarını belirtirler ise çok memnun olurum :) Teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...
1617454487406.png
1617454522071.png
1617454449288.png

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dostlar merhaba,
• Dün "İncehesap Gaming Gecesi"nde Gigabyte G27QC monitör 3.100 TL'ye 5 adet stok ile satışta idi.
• Bu monitörün özellikleri vs. gayet güzel, artı olarak ayap yapısı vs. bu fiyat bandındaki muadillerine göre gayet güzel ve pivot özelliği de bulunmakta.

Ben daha önce "MSI G27CQ4" model monitörü almayı planlıyordum, fiyatı 2.500-2.600 TL'ye kadar düştüğü oluyordu indirimlerde ve ayak yapısı vs. kötü olup pivot özelliği de bulunmamakta. Ancak bende hali hazırda "NB-F80" model monitör arm bulunmakta. Yani kafamda MSI monitörü alıp arm ile kullanmak vardı. Zamanında 400 TL'ye aldığım bu arm şuan en ucuz 700 TL'ye satılmakta, ki kutusunu bile açmadım. Ancak MSI monitörü kullanıp deneyimleyenlerde, monitörde ghosting olduğuna dair duyumlar aldım. Ben de dün bu monitörü görünce kafam karışmadı değil. Ancak Gigabyte monitörün ayak yapısı vs. daha iyi olduğu için armı kullanmaya bile gerek olmadığını gördüm. Sizce ne yapmalıyım? MSI tercih edip arm ile mi kullanmalıyım yoksa Gigabyte alıp armı 2. elde satıp öyle mi kullanmalıyım? Monitörlerde tecrübe sahibi olan veya daha iyi bir tavsiyesi olanlar yorumlarını belirtirler ise çok memnun olurum :) Teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Derim

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Dostlar merhaba,

Ben daha önce "MSI G27CQ4" model monitörü almayı planlıyordum, fiyatı 2.500-2.600 TL'ye kadar düştüğü oluyordu indirimlerde ve ayak yapısı vs. kötü olup pivot özelliği de bulunmamakta. Ancak bende hali hazırda "NB-F80" model monitör arm bulunmakta. Yani kafamda MSI monitörü alıp arm ile kullanmak vardı. Zamanında 400 TL'ye aldığım bu arm şuan en ucuz 700 TL'ye satılmakta, ki kutusunu bile açmadım. Ancak MSI monitörü kullanıp deneyimleyenlerde, monitörde ghosting olduğuna dair duyumlar aldım. Ben de dün bu monitörü görünce kafam karışmadı değil. Ancak Gigabyte monitörün ayak yapısı vs. daha iyi olduğu için armı kullanmaya bile gerek olmadığını gördüm. Sizce ne yapmalıyım? MSI tercih edip arm ile mi kullanmalıyım yoksa Gigabyte alıp armı 2. elde satıp öyle mi kullanmalıyım? Monitörlerde tecrübe sahibi olan veya daha iyi bir tavsiyesi olanlar yorumlarını belirtirler ise çok memnun olurum :) Teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
@Vesemir iyi anlar bı ara rehberi de vardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,907
İsim
Emir Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,701