Neler Yeni

Hangi monitörü tercih etmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Barış Çalışkan
aoc plastik metal karışık kasaya sahip ve lag olayının çok olduğu söyleniyor ,samsung modelde ise daha eski bir model ve çok sayıda kişi ölü piksel ve ışık sızmasından şikayetçi ,viewsonic ise usb hub yok ve dısplay kablosuz geliyor samsung % 125 srgb quantum dot demiş fakat aoc ve viewsonic panel değerleri srgb %126 ve ıps hangisini tercih etmek daha mantıklı inanılmaz arada kaldım ileride çift monitöre dönücem samsung çerçevesi çok geldi açıkçası hiç fikrim yok ne yapmalıyım

AOC 23.8" 24G2U :

ViewSonic XG2405 :

Samsung CFG73 :

ventioNN

80+ Platinum
24G2U.Pivot özelliği Ips panel ve renk dengesiyle,harika bir monitör.

ramazannn361

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Ramazan Efe
aoc plastik metal karışık kasaya sahip ve lag olayının çok olduğu söyleniyor ,samsung modelde ise daha eski bir model ve çok sayıda kişi ölü piksel ve ışık sızmasından şikayetçi ,viewsonic ise usb hub yok ve dısplay kablosuz geliyor samsung % 125 srgb quantum dot demiş fakat aoc ve viewsonic panel değerleri srgb %126 ve ıps hangisini tercih etmek daha mantıklı inanılmaz arada kaldım ileride çift monitöre dönücem samsung çerçevesi çok geldi açıkçası hiç fikrim yok ne yapmalıyım

AOC 23.8" 24G2U :

ViewSonic XG2405 :

Samsung CFG73 :
Aoc bakabilirsin

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Aoc bence bir tık daha başarılı benim tercihim Aoc'dan yana olurdu.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hocam USB varmış yokmu pek takılmayın IPS olmasına dikkat edin. Bu fiyata IPS alabilecekken Samsung ya da Viewsonic'in VA modellerini almayın. AOC gayet güzel bir seçim olur. Fakat attığınız linkte şuan stokta yok gelince 200 TL falan artar çünkü diğer sitelerde 1700 TL civarında. Fakat ben size farklı bir öneri yapmak isterim kendim de kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok G-Sync'de destekliyor. https://www.trendyol.com/asus/vp249...-36755545?boutiqueId=411304&merchantId=105369 bu monitörü öneririm. AOC ile tamamen aynı özelliklere sahip sadece pivot özelliği yok yani her türlü yere dönmüyor. AOC'yi dik bile kullanabiliyorsunuz. Bunun için fazladan 300 TL verip vermemek size kalmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Barış Çalışkan
Hocam USB varmış yokmu pek takılmayın IPS olmasına dikkat edin. Bu fiyata IPS alabilecekken Samsung ya da Viewsonic'in VA modellerini almayın. AOC gayet güzel bir seçim olur. Fakat attığınız linkte şuan stokta yok gelince 200 TL falan artar çünkü diğer sitelerde 1700 TL civarında. Fakat ben size farklı bir öneri yapmak isterim kendim de kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok G-Sync'de destekliyor. https://www.trendyol.com/Asus/vp249...-36755545?boutiqueId=411304&merchantId=105369 bu monitörü öneririm. AOC ile tamamen aynı özelliklere sahip sadece pivot özelliği yok yani her türlü yere dönmüyor. AOC'yi dik bile kullanabiliyorsunuz. Bunun için fazladan 300 TL verip vermemek size kalmış.
Hocam aoc ve viewsonic ikisi aynı panel ikiside ıps

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hocam aoc ve viewsonic ikisi aynı panel ikiside ıps
Evet Viewsonic'in bu modeli de gayet güzel fakat benim attığım Asus'tan 200 TL pahalı o da pivot farkı. Pivot isteyip istemediğinize göre seçim yapın.

Top Bottom