Neler Yeni

Çözüldü✓ Hangi mouse alınmalı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Eren Çamok
Herkese hayırlı bayramlar ve iyi forumlar,

Mouse alacağım R1 Pro Max ve Asus Rog Gladius 3 kablosuz arasında kaldım. Arada kalmamın sebebi asusun geri ödeme kampanyası kampanya sayesinde Gladius daha uyguna geliyor sizce ne yapmalıyım?

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
rog gladius 3 wireless'i 1 buçuk sene kullandım fakat orta tekerleği sorun çıkardı pentaya gönderdim bakalım nolacak :d

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Bayram
Yani Asus mu öneriyorsun hocam
Evet hocam bundan önce hafif mouse olarak darmoshark m3 delux m800 ultra kullanmış biri olarak Asus gladius aldım ağır gelip rahatsız eden bi durum yok kalite kullanıyorum diyor insan malzeme kalitesi çok fark ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Eren Çamok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rog gladius 3 wireless'i 1 buçuk sene kullandım fakat orta tekerleği sorun çıkardı pentaya gönderdim bakalım nolacak :d
Önerir misin hocam nasıl sence alınır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet hocam bundan önce hafif mouse olarak darmoshark m3 delux m800 ultra kullanmış biri olarak Asus gladius aldım ağır gelip rahatsız eden bi durum yok kalite kullanıyorum diyor insan malzeme kalitesi çok fark ediyor
Anladım hocam sağol bilgilendirme için :peepokalp:

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Secretboy
Hissedilmiyo ne demek dkskfjsdkekdkdmsöfösöföfm size kalmış ağırlık benim için önemli bir etken diğer özellikleri gayet iyi zaten. Ki bende 90 gram kablosuz mouse kullanmış biri olarak acayip fark ettim ağırlık farkını 😂

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
Önerir misin hocam nasıl sence alınır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım hocam sağol bilgilendirme için :peepokalp:
vallahi öneririm çok hafif çok ele oturan gecikme olmayan güzel bir mouse. şarjı da iyi gidiyor rgb parlaklığını en düşüğe çekince 2 haftada bir şarj ediyorum

gdbuzul24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Burak
Herkese hayırlı bayramlar ve iyi forumlar,

Mouse alacağım R1 Pro Max ve Asus Rog Gladius 3 kablosuz arasında kaldım. Arada kalmamın sebebi asusun geri ödeme kampanyası kampanya sayesinde Gladius daha uyguna geliyor sizce ne yapmalıyım?
Bende kesinlikle öneriyorum.Aktif olarak kullanıyorum.Asustan şaşma

Top Bottom