Neler Yeni

Hangi Gaming Mouse Alınır?

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökberk Okçu
Hocam G502 falan 2024'te alınacak mouse değil. Nam-ı diğer tuğladır kendisi. SteelSeries de balondan ibaret fiyat konusunda. VGN gibi Darmoshark gibi markalara yönelin aydınlatma falan önemli değilse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Alperen Esen
Hocam G502 falan 2024'te alınacak mouse değil. Nam-ı diğer tuğladır kendisi. SteelSeries de balondan ibaret fiyat konusunda. VGN gibi Darmoshark gibi markalara yönelin aydınlatma falan önemli değilse.
doğru söylüyorsunuz bilindik markalar diye listeye eklemiştim

VGN Dragonfly Wireless düşünüyorum şuan aklımda kalan mouse bu oldu bide​

Glorious Model O Kablosuz bu model arasında kaldım şuan​

Mesaj otomatik birleştirildi:

modele bakmıştım daha önceden ama bu modeller eskimi yenimi onu anlamadım o yüzden listeye eklememiştim bu model yenimi eskimi hocam

hocam ben daha bugün sipariş verdim baya uzun zamandır araştırıyorum glorious un bence en iyi mouse'u bu görünüş vs. attığım linkten alıcaksan alabilirsin rakiplerine karşı fiyat olarakta bence baya güzel yanında gelen kablosu baya iyi, type c zaten, 69 gram vs. bir sürü şey var bende bundan önce Steelseries aerox 3 2022 almayı düşünüyordum ama fiyatları 2.5-3 arası bence bu baya güzel inceleme videolarına bir bak tavsiye ederim.
hayırlı olsun hocam şuan dediğim gibi 2 model mouse arasında kaldım karar vermek cidden biraz zor :D vgn dragonfly da rgb yok ama modeli ve özellikleri hoşuma gitti glorious model o dada rgb vs ışıkları delikli yapısı hoşuma gitti şuan aşırı kararsızım

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Can
doğru söylüyorsunuz bilindik markalar diye listeye eklemiştim

VGN Dragonfly Wireless düşünüyorum şuan aklımda kalan mouse bu oldu bide​

Glorious Model O Kablosuz bu model arasında kaldım şuan​

modele bakmıştım daha önceden ama bu modeller eskimi yenimi onu anlamadım o yüzden listeye eklememiştim bu model yenimi eskimi hocam

hayırlı olsun hocam şuan dediğim gibi 2 model mouse arasında kaldım karar vermek cidden biraz zor :D vgn dragonfly da rgb yok ama modeli ve özellikleri hoşuma gitti glorious model o dada rgb vs ışıkları delikli yapısı hoşuma gitti şuan aşırı kararsızım
hocam glorious geldi benim ve 8-9 saatlik kullanım deneyimimce çok iyi rgb leri çok hoş ve glorious core adında uygulaması var çok iyi kesinlikle öneririm baya hafifte ayrıca ama tek bir sorunu var onu söyleyeyim ışıkların parlaklığına göre sarj dayanıyor fulleyip kullanırsan 1.5 gün fln gider ben otomatik geldiği ayarda yani %60 olarak kullandım parlaklığı ve sarjım %55-60 arası bişi kaldı yani demek istediğim bu fare uzun süre bilgisayarda kullanıyorsan 2 gün gider geldiği ayarlarda sarjı ama kablosu çok rahat kablolu kullanırken bile kablo yok gibi hissettim resmen harika ve mouse un sarjı hemen doluyor 1-1.5 saat gibi max ama dediğim gibi kessinlikle öneririm.

hocam glorious geldi benim ve 8-9 saatlik kullanım deneyimimce çok iyi rgb leri çok hoş ve glorious core adında uygulaması var çok iyi kesinlikle öneririm baya hafifte ayrıca ama tek bir sorunu var onu söyleyeyim ışıkların parlaklığına göre sarj dayanıyor fulleyip kullanırsan 1.5 gün fln gider ben otomatik geldiği ayarda yani %60 olarak kullandım parlaklığı ve sarjım %55-60 arası bişi kaldı yani demek istediğim bu fare uzun süre bilgisayarda kullanıyorsan 2 gün gider geldiği ayarlarda sarjı ama kablosu çok rahat kablolu kullanırken bile kablo yok gibi hissettim resmen harika ve mouse un sarjı hemen doluyor 1-1.5 saat gibi max ama dediğim gibi kessinlikle öneririm.
ayrıca söylememişim uygulamasından çok kolayca her ayarı atamayı vs. yapabiliyorsun sarjın yüzdesi fln da yazıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Alperen Esen

ayrıca söylememişim uygulamasından çok kolayca her ayarı atamayı vs. yapabiliyorsun sarjın yüzdesi fln da yazıyor.
Hocam gaming gen tr denmi aldınız indirim kodu vs varmıydı acaba şuan satın alıcam da

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Alperen Esen

aldım hocam her şey için teşekkür ederim siparişi verdim :)

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Can
aldım hocam her şey için teşekkür ederim siparişi verdim :)
Hayırlısı olsun hocam bugünkü öğrendiğim şeyleri de güncellemek istiyorum mouse geldiği ayarlarda sarjı 1.5 gün gider ve sarjının dolma süresi 30-45 dk bişi baya sağlam hızlı ve tatlı ışık modları var bunları uygulama üzerinden her şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca mouse un yazılımını yüklerken mouse un model ve wireless olan yazılımını yükle glorious core ismi yoksa algılamaz. Tekrardan hayırlı olsun hocam fiyatına göre çok hoşumda gitti çok rahat gerçekten hissiyatı falan gelince zaten anlarsınız gaming gen tr ile aldım bende bana aldıktan sonraki gün geldi.

Top Bottom