Neler Yeni

hangi mouse padi almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Faruk Arslan
Valorant 800 DPI 0.45 sens için hangi mouse padi almalıyım Speed Control ne farkları ne tam olarak bilmiyorum.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Valorant 800 DPI 0.45 sens için hangi mouse padi almalıyım Speed Control ne farkları ne tam olarak bilmiyorum.
QcK Edge Medium modele sahibim. Gayet memnunum hiçbir sıkıntım sorunum yok. Sadece boyutu azıcık daha büyük olsa iyi olurdu diyorum ama siz zaten Large modeli koymuşsunuz :) Bence alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ereen
bensteelseries alıyorum

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
QcK Edge Medium modele sahibim. Gayet memnunum hiçbir sıkıntım sorunum yok. Sadece boyutu azıcık daha büyük olsa iyi olurdu diyorum ama siz zaten Large modeli koymuşsunuz :) Bence alabilirsiniz.
600 DPI 0,8 sens oynuyorum

Bu arada sanırım fiyat farkına değmeyebilir. HyperX de çok iyidir.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Speed mousepadlerin yüzeyi daha düz ve kaygandır. Fareyi daha kolay ve hızlı hareket ettirirsin. Controllerin de tam tersi biraz pürüzlü gibidir fare çabucak kaymaz daha kontrol edilebilirdir. QCK ikisinin arası bir yüzeye sahip diye biliyorum. Onu tercih edebilirsin. Gayet güzel üründür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Faruk Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı model bende de var ve boyutu gerçekten küçük geliyor bide 1-2 senedir kullanıyorum ilk kullandığımdaki performansa sahip değilim bu yüzden değiştirmeyi düşünüyorum mousepadi

OsmanUCR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Osman Uçar
https://www.trendyol.com/cyber/razer-goliathus-mousepad-70x30-cm-p-32883869
Bu mousepad > ALL

Top Bottom