Neler Yeni

Hangi Mouse'u Almalıyım

Lynton.

80+
bu test yanlıs o zaman hocam deneyım daha onemlı tabı dedgınız gıbı o zaman en son kaldı 2 model hasteyı ankarada stoklarda bulamıyorum

Endgame Gear XM2We ve haste arasındayım ama haste stoklarda yok nasıl yapacagız sız olasanız ne yapardınız​

Mağazadan almazına gerek yok hocam, sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Bende hasteyi itopyadan, internet mağazası üzerinden aldım.

xm2we ile haste tamamen bütçe meselesi, ama xm2we alıcak kadar çıkmazına gerek yok diye düşünüyorum, haste her isteğinizi karşılar.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
Mağazadan almazına gerek yok hocam, sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Bende hasteyi itopyadan, internet mağazası üzerinden aldım.
hocam alınmıyor şu an mağzadan gosterıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

xm2we ile haste tamamen bütçe meselesi, ama xm2we alıcak kadar çıkmazına gerek yok diye düşünüyorum, haste her isteğinizi karşılar.
müşteri hizmetlerini aradım şu an ankarada yokmuş internet uzerınden de alım yok mağzayada soyluyemıyorlar yanı alamıyorum hasteyi

Son düzenleme:

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1