Neler Yeni

Yardım HANGİ PSU ALMALIYIM (ÖNERİ)

Bütçe
5000
Merhaba arkadaşlar,

sistem:

işlemci: Amd ryzen7 7800x3d
anakart: MSI Mag B650 Tomahawk Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX
ekran kartı: MSİ RTX 4070 super ventus 3x

aşağıdaki 2 psu arasındaki farkı anlatabilecek ve sistemime en uygun olanı önerebilecek bilgili insanları bekliyorum iyi forumlar.

MSI ile MSI kullanmak zorunda değilsiniz ki psu kasanın içinde gözükmüyor zaten. Benim tercihim bunlardan biri olurdu:

İkiside 850w ve 80+ Gold sertifikalı kaliteli psu.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
MSI ile MSI kullanmak zorunda değilsiniz ki psu kasanın içinde gözükmüyor zaten. Benim tercihim bunlardan biri olurdu:

İkiside 850w ve 80+ Gold sertifikalı kaliteli psu.
bu bir zorjnluluk değil zaten kasanın içi görünüp görünmemesi de benim için önemli değil araştırdığım 2 psu eke koydum ekstra akımı alabilecek güçleri garanti eden 2 psu koydum teknik açıdan bilgin var ise yorum yapmanı istiyorum. çünkü buma ihtiyacım var dostum

bu bir zorjnluluk değil zaten kasanın içi görünüp görünmemesi de benim için önemli değil araştırdığım 2 psu eke koydum ekstra akımı alabilecek güçleri garanti eden 2 psu koydum teknik açıdan bilgin var ise yorum yapmanı istiyorum. çünkü buma ihtiyacım var dostum

RM850 piyasadaki en kaliteli psu'lardan, nzxt'de aynı şekilde. MSI ise gözümde marka ücreti alan, giriş seviye ürünleri aşırı dandik olan eğer paran yoksa ve en üst seviye ürünlerini alamayacaksan tercih edilmemesi gereken bir marka.

Bünyamina

80+ Platinum

RM850 piyasadaki en kaliteli psu'lardan, nzxt'de aynı şekilde. MSI ise gözümde marka ücreti alan, giriş seviye ürünleri aşırı dandik olan eğer paran yoksa ve en üst seviye ürünlerini alamayacaksan tercih edilmemesi gereken bir marka.
Reddit linkini atma sebebim insanların MSI'ı bunların yanında seçenek olarak bile görmediğini belirtmek için.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

peki aldığım anakartta bu söylediklerinin içine giriyor mu en çok önerilen ve en çok popüler olan anakarttan bahsediyorum

peki aldığım anakartta bu söylediklerinin içine giriyor mu en çok önerilen ve en çok popüler olan anakarttan bahsediyorum
Anakartın kötü olacağını sanmıyorum, gigabyte'tan iyidir. Giriş seviye ürünleri kötü dediğim biraz abartı oldu evet, demek istediğim fiyat bandında daha kaliteli ürünler oluyor genelde. MSI yerine Asus daha kaliteli bana göre. Gigabyte fiyatı ucuz olmadığı sürece tercih etmem, MSI ikisi arasında. MSI Ventus serisi alınmaz bu arada, en kötü soğutmaya sahip ekran kartı, Colorful gibi çin markaları bile B tier seçilirken MSI ventus serisi F tier seçildi soğutma konusunda.

Top Bottom