Neler Yeni

Hangi rami tercih etmeliyim

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Gigabyte B450M S2H
B 450 ise üstteki kioxia yı al, sonradan attığım crucial daha hızlı ama anakartın desteklemediği için tam performansını alamazsın, kioxia da dram var en azından
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığın markayı hiç duymadım güvenilir mi
Evet en f p SSD lerden birisi, sadece anakartımda SSD soğutucu olmadığından biraz fazla ısınır, sonradan attığım crucial de iyi ama dram yok onda, istersen onu da alabilirsin

XWRFURE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Alper
B 450 ise üstteki kioxia yı al, sonradan attığım crucial daha hızlı ama anakartın desteklemediği için tam performansını alamazsın, kioxia da dram var en azından

Evet en f p SSD lerden birisi, sadece anakartımda SSD soğutucu olmadığından biraz fazla ısınır, sonradan attığım crucial de iyi ama dram yok onda, istersen onu da alabilirsin
Dram ne oluyor

Bir de beim attığıma göre fiyatları daha uygun

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Dram ne oluyor

SSD ler de geçici depolamanın yapılmasını sağlar ve daha stabil çalışmasını sağlar. Dram siz ssdler genelde normal ramleri kullanır ve nand yongalarına ilave yük bindirerek SSD lerin ömrünün kısalmasına yol açar

Dram ne oluyor

Senin attığın 500 GB, günümüzde en iyi SSD de olsa 500 GB yetersiz kalıyo, büyük oyunlar 120gb falan yer kaplıyo zaten

XWRFURE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Alper
SSD ler de geçici depolamanın yapılmasını sağlar ve daha stabil çalışmasını sağlar. Dram siz ssdler genelde normal ramleri kullanır ve nand yongalarına ilave yük bindirerek SSD lerin ömrünün kısalmasına yol açar
İlk attığın daha uygun o zaman benim anakarta göre

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
İlk attığın daha uygun o zaman benim anakarta göre
Evet, ben 3 aydır kullanıyorum forumda belki 100 kişi falan almıştır sıkıntı yaşayan olmadı, fiyatı biraz daha ucuzdu ama dolardan dolayı her şey zamlandı

XWRFURE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Alper
Evet, ben 3 aydır kullanıyorum forumda belki 100 kişi falan almıştır sıkıntı yaşayan olmadı, fiyatı biraz daha ucuzdu ama dolardan dolayı her şey zamlandı

Kanka sence bu nasıl bir fark var mı amazondaki 2133 mhz

Top Bottom