Neler Yeni

Hangi RTX 4060 sistem alınmalı

mert185

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert

Bu iki sistem arasında kaldım. Corsair kasalı sistem daha güzel onu almak istiyorum ama 3 fan ile birlikte geliyor. Sistemin yanına 700 800 TL gibi bir fiyata 3lü fan alsam sorun yaşarmıyım bir kasada 2 farklı marka fan olacağı için ve fanlarin hepsini anakarta takabilirmiyim? Ona göre diğer sistemi alacağım.

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mesut Sarıkaya

Bu iki sistem arasında kaldım. Corsair kasalı sistem daha güzel onu almak istiyorum ama 3 fan ile birlikte geliyor. Sistemin yanına 700 800 TL gibi bir fiyata 3lü fan alsam sorun yaşarmıyım bir kasada 2 farklı marka fan olacağı için ve fanlarin hepsini anakarta takabilirmiyim? Ona göre diğer sistemi alacağım.
Corsair kasalı olan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Erdem Taha GEDİK
Ben bugün corsair i sipariş verdim rami de 32 yaptım corsair i tavsiye ederim kasa kalitesi olarak corsair daha iyidir ve diğer sistemdeki rtx 4060 ın markası gigabyte en sorunlu en çok ısınan 4060 modeli corsairli olanı al bence

mert185

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mesut Sarıkaya

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
yunusemre

corsaır kasalı olanı al gec

mert185

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim bir kaç gün içerisinde almayı planlıyorum bilgisayarı.
Ben alacağım ama bence gerek yok ileride fiyatlar artacağı için şimdi alacağım
Hocam siz hangi marka fan alacaksınız almışken bende alıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Erdem Taha GEDİK
Tamam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim bir kaç gün içerisinde almayı planlıyorum bilgisayarı.

Hocam siz hangi marka fan alacaksınız almışken bende alıyım
https://www.itopya.com/corsair-icue...TPgCigDK1aaFUMxFJ90ddH2KO_7pxK-RoChG4QAvD_BwE Hocam normalde kasadaki fanlar bu corsair in fanları pahalı oluyor ben sahibinden de kapalı kutu bulursam alacağım veya farklı sitede güzel bir indirim olursa kasa fanına 800 lira vermem eğer indirim olmazsa da 120 mm sessiz bir fan alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,420
Üyeler
149,915
Son üye
Syranicaas
Top Bottom