Neler Yeni

Hangi sistemi seçmeliyim? Ne farkları var

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Zyra xone
Bütçe
15000

İkiside neredeyse aynı değil mi? Anskarttan anlamıyorum pek. Bilgisi olan arkadaşlar neden neyi tercih etmem gerektiğinidr açıklayarak belirtirseniz sevinirim. Bunu al sunu al tarzı değil.

Sistemi kardeşime alacağım

Valorant pubg roblox call of duty warzone fall guys falan oynamayı düsünüyor, yeterli bir sistem olacağını düşünüyorum sizce?

qesq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
cinar
Hocam zaten buda yeter fakat ilerde sorun yaşamasını istemiyorum. 15k bütçem var alırken en iyisini almak istiyorum.
hocam düşünmenize gerek yok direk İncehesap takini alın aralarında hic bir fark yok yine herzamanki gibi itopya insanları kazıklıyor incehesapdakini alıp keyfinize bakabilirsiniz

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Zyra xone
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam düşünmenize gerek yok direk İncehesap takini alın aralarında hic bir fark yok yine herzamanki gibi itopya insanları kazıklıyor incehesapdakini alıp keyfinize bakabilirsiniz
Anakart farkı var işte tıkandığım nokta orada :D

İncehesap ve itopya ikiside sorunsuz mu? Kargo garanti v s? İlk defa alışveriş yapacağım. Banada aynı geldiler. İncehesaptaki tray de değil sanırsam direk kutulu ikiside ama sormak danışmak istedim Bi.

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,399
İsim
Kaan
apu sisteme o parayı versem oturur ağlarım

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,497
İsim
Emre siyah
normalde 3050 asla önermem de 15k bütçede başka bir şey kalmamış ki bulabilirseniz inidirmde falan o bütçede 12100f ve arc a 750 düşüyor ölü yatırım apu

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Zyra xone
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
incehesaptakinbi al ama ben olsam 2.el toplardım
2.el topla al piyasasına bak zamanım yok ne yazık ki :( almışken direkt almak istiyorum

apu sisteme o parayı versem oturur ağlarım
:D daha iyi öneriniz var mı hocam zaten ilerde ekran kartını falanda alırım diye düsünüyorum. Büyük ihtimal gerek bile olmaz ama eğer fpsi düşerse falan 3060
normalde 3050 asla önermem de 15k bütçede başka bir şey kalmamış ki bulabilirseniz inidirmde falan o bütçede 12100f ve arc a 750 düşüyor ölü yatırım apu
Aynen hocam haklısınızda iş güç ben buna pek vakit ayırıp takip edemem.

Bu attığınız sistem daha mantıklı gibi en azından ekran kartı var apu değil. İleriye dönüklük konusunda anakart sorun cıkartır mı? Yani ilerde işlemci ekran kartı yükseltmesi max nereye kadar müsait? Birde bu sisteme 165 hz mi 180hz monitör mü gider sizce?

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,399
İsim
Kaan
2.el topla al piyasasına bak zamanım yok ne yazık ki :( almışken direkt almak istiyorum

:D daha iyi öneriniz var mı hocam zaten ilerde ekran kartını falanda alırım diye düsünüyorum. Büyük ihtimal gerek bile olmaz ama eğer fpsi düşerse falan 3060

Aynen hocam haklısınızda iş güç ben buna pek vakit ayırıp takip edemem.

Bu attığınız sistem daha mantıklı gibi en azından ekran kartı var apu değil. İleriye dönüklük konusunda anakart sorun cıkartır mı? Yani ilerde işlemci ekran kartı yükseltmesi max nereye kadar müsait? Birde bu sisteme 165 hz mi 180hz monitör mü gider sizce?
bütçe 3-4k daha çıksa 4060 sistemler gelir sıfır
2.ikinci el toplamaya uğraşmam derseniz 2.el direk sistem de alabilirsiniz 3060-6650xt-6700xt

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Zyra xone
bütçe 3-4k daha çıksa 4060 sistemler gelir sıfır
2.ikinci el toplamaya uğraşmam derseniz 2.el direk sistem de alabilirsiniz 3060-6650xt-6700xt
küçük bir sehirde olduğum İcin 2.el hazır sistem bile yok. Olanlarda kıytırık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,306
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom