Neler Yeni

Hangi Siteden Minecraft Premium Alıyım Sizce

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
250 li fazla değilmi ya eskiden bedrock editon 25 30 java 80 TL idi demi şuan bu kadar olması bence fazla
cidden eskiden B.E 24.99 Java Editon 84.99 Du demi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz hiç minecraft oynamadığınız için tahminimce böyle düşünüyorsunuz, çok fazla minecraft gamerı var. 250 TL ömür boyu premium hiçte fena değil
Ben 2 3 yıldır Aktif olmasada 1.5 Yıldır Fln aktif oynuyorum Genede Pahalı Ömür boyu olması iyi ama ömür boyu sana verdiğin seçenekler kısıtlı

Basrii

80+ Bronze
Siz hiç minecraft oynamadığınız için tahminimce böyle düşünüyorsunuz, çok fazla minecraft gamerı var. 250 TL ömür boyu premium hiçte fena değil
Aklı olan vermez yada şahsen ben vermem. He para bolsa o ayrı sonbaharda FS 22 var onu alırım 200 liraya daha mantıklı

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Aklı olan vermez yada şahsen ben vermem. He para bolsa o ayrı sonbaharda FS 22 var onu alırım 200 liraya daha mantıklı
fs22 mantıklımı bilmem ama genede mc premium mantıksız her türlü

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Siz öyle düşünebilirsiniz, herkes farklı düşünüyor çünkü. Fs22'yede ben asla 200 tl vermem. Tamamen zevk meselesi

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Aware

80+ Silver
250 li fazla değilmi ya eskiden bedrock editon 25 30 java 80 TL idi demi şuan bu kadar olması bence fazla
Euro/TL ye bağlı olarak pahalı tabi eskiden gerçekten çok uygundu alıp kenara koymak lazımdı :D

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Şahsi düşünceniz.
şahsi ama bu şahsilik % olarak fazla

Euro/TL ye bağlı olarak pahalı tabi eskiden gerçekten çok uygundu alıp kenara koymak lazımdı :D
ayn almamıştım hata olurdu keşke alsaydım alanlar şimdiden alsın ilerde birşeyler olur flnYTD

Onu bunu boşverinde attıklarım iyi mi? site önerecek varmı yarın oynayacağız galiba

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
şahsi ama bu şahsilik % olarak fazla

ayn almamıştım hata olurdu keşke alsaydım alanlar şimdiden alsın ilerde birşeyler olur flnYTD
% olarakta fazla değil. Minecraft en çok satanlar listesinde. Premium diye bişey aslında yoktur, minecraftı satın aldığımız zaman kayıt oluyoruz kendi mailimizle. Ve öyle giriş yapıyoruz.15-20 tl ye premium satanlar kaydolunmuş hesapları veriyor. Ve minecraft çok fazla satıyor, % olarak fazla :)

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
% olarakta fazla değil. Minecraft en çok satanlar listesinde. Premium diye bişey aslında yoktur, minecraftı satın aldığımız zaman kayıt oluyoruz kendi mailimizle. Ve öyle giriş yapıyoruz.15-20 TL ye premium satanlar kaydolunmuş hesapları veriyor. Ve minecraft çok fazla satıyor, % olarak fazla :)
minecraft tın satın alımına demiyorum zaten ayrıca o global % sel olarak türkiyede az

minecraft tın satın alımına demiyorum zaten ayrıca o global % sel olarak türkiyede az
:)

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,016
Üyeler
156,263