Neler Yeni

Hangi tablet almalıyım öneri

CemGrkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cem Gürkan Gül
13000 TL kadar bütçem var bana hangi tableti önerirsiniz daha çok ders çalışmak için
sonrasında film dizi izlemek için

şahin doğan

80+ Platinum
mantıklı olarak iPad 9 ve S9 Fe var. Benim tercihim iPad 9 olurdu. Yeni nesil olup üzerine giriş-orta seviye işlemci ile çıkması benim mantığıma ters. iPad 9'da Snapdragon 865'den güçlü işlemci var. Kaç yıllık iPad 9 yüksek ihtimal daha uzun ömürlü olacak.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
13000 TL kadar bütçem var bana hangi tableti önerirsiniz daha çok ders çalışmak için
sonrasında film dizi izlemek için
Tab S9 FE derim şahsen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

mantıklı olarak iPad 9 ve S9 Fe var. Benim tercihim iPad 9 olurdu. Yeni nesil olup üzerine giriş-orta seviye işlemci ile çıkması benim mantığıma ters. iPad 9'da Snapdragon 865'den güçlü işlemci var. Kaç yıllık iPad 9 yüksek ihtimal daha uzun ömürlü olacak.
iPadlerin işlemcilerinde sorun yok da güncelleme ömrü bitince fişleri fena çekiliyor. Maks 2 sene daha güncelleme alsa 4. senesinde çoğu uygulama destek kesmeye başlamış olacak. S9 FE ise 6. senesinde bile her uygulamaya desteğini devam ettirir büyük ihtimalle.

Benim tabletteki ihtiyaçlarımı Apple A6 bile karşılıyordu mesela ama yıllar önce uygulama desteğini çekti. Şuan ana menüyü kaydırmak hariç işlevi yok. O dönemin leş cihazı Tab 3 Lite bile bu kadar vahim durumda değil.

Top Bottom