Neler Yeni

Hangi telefonu almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Adım Yok
Oneplus'ın artıları;
-Kamerası daha iyi
-Yazılımı daha iyi
-USB 3.0 var
Poconun artıları;
-Çoğu yerde soğutma sistemi olduğunu okudum
-Özellikleri genel olarak kağıt üzerinde daha iyi ama Oneplus'da yazılım daha iyi
İlk önceliğim kamera ve işlemci ekran AMOLED olsun yeter yüksek tazeleme oranlarına da gerek yok.

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
@Nazenara, @Apu Sever etiketlediğiniz için teşekkür ederim.

Şu anlık Xiaomi Poco F2 Pro ile o fiyat bandında karşılaştırılabilecek bir cihaz yok bence. (Samsung Galaxy S20 FE var fakat ekran sorunlu).

OnePlus 7T ikinci el alacaksınız büyük ihtimal, ben olsam almazdım. MIUI yazılımına rağmen Xiaomi Poco F2 Pro alınabilir, bütçenizi artırabilirseniz yeni çıkmış olan Xiaomi Poco F3 alınabilir ama almadan önce bir süre bekleyin derim, bir hata ile karşılaşılabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Adım Yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Nazenara, @Apu Sever etiketlediğiniz için teşekkür ederim.

Şu anlık Xiaomi Poco F2 Pro ile o fiyat bandında karşılaştırılabilecek bir cihaz yok bence. (Samsung Galaxy S20 FE var fakat ekran sorunlu).

OnePlus 7T ikinci el alacaksınız büyük ihtimal, ben olsam almazdım. MIUI yazılımına rağmen Xiaomi Poco F2 Pro alınabilir, bütçenizi artırabilirseniz yeni çıkmış olan Xiaomi Poco F3 alınabilir ama almadan önce bir süre bekleyin derim, bir hata ile karşılaşılabilir
7T'yi 2.el alıcam çoğu yerde yazılımının çok iyi olduğunu okudum. Çoğu yerde de MIUI yazılımın ağır ve sorunlu olduğunu okudum. 2.el almamamın gerekçesi nedir?

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,616
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
bence poco f2 tercih edilebilir 2. elden ne çıkıcağı belli olmaz
7T'yi 2.el alıcam çoğu yerde yazılımının çok iyi olduğunu okudum. Çoğu yerde de MIUI yazılımın ağır ve sorunlu olduğunu okudum. 2.el almamamın gerekçesi nedir?

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Orada biraz öznel konuştum diyebilirim, yüksek bütçelerde istisnalar dışında ikinci el alınmamalı bence.

Top Bottom