Neler Yeni

Hangi TV Daha iyi (önerilere açığım)

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,300
İsim
Cengiz

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe
Yanlış Bilgilendirme
Aralarında Çok Az Farkedilmeyecek Derecede Farklar Olsada Hem Daha Ucuz Hemde Daha Güvenilir Bir Marka Olduğu İçin Toshiba Almanı Öneriyorum.
Toshiba ve Vestel aynı şuan haberin olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karşılaştırma sitesinde bu iki ürüne baktım arkadaşlar, daha iyi önerisi olan varsa tavsiye ederse sevinirim. Teşekkürler iyi forumlar.

Al geç kat kat ii qled bikere

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,300
İsim
Cengiz

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Grundig arçelik toshiba vestel üretiyor olması lazım 2 side aynı TV özellik olarak servis kimmiş ona bak ona göre al derim.

Bu arada ayrıntı bulamadım ama bazı TV ler 1.5 GB RAM. bu soruyu tavsiye forum var orada sorarsan daha ayrıntılı yanıt alırsın

Skrrt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tufan öztürkmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Toshiba ve Vestel aynı şuan haberin olsun

Al geç kat kat ii qled bikere
55 inç arıyordum hocam aklımda 55 inç var

Grundig arçelik toshiba vestel üretiyor olması lazım 2 side aynı TV özellik olarak servis kimmiş ona bak ona göre al derim.

Bu arada ayrıntı bulamadım ama bazı TV ler 1.5 GB RAM. bu soruyu tavsiye forum var orada sorarsan daha ayrıntılı yanıt alırsın
tlc nasıldır

birde arkadaşlar bu hz önemli mi fark varmı çok aşırı derecede

Son düzenleme:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe
Toshiba Vestel aynı derken aynı üretim yerinde Grundig ile kalite farkı yok gibi demek istedim neyse

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
TCL demek istediğini var sayarak Çinli dünya çapında kendi panelini yapan marka. Ama paraya göre ürün yapar.
100 hz ile 50 hz arasında tatbiki fark var ama günlük kullanıcı birisi aradaki farkı anlayamaz gerekte olmaz ( dizi, haber, Esra Erol)

Skrrt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Tufan öztürkmen
TCL demek istediğini var sayarak Çinli dünya çapında kendi panelini yapan marka. Ama paraya göre ürün yapar.
100 hz ile 50 hz arasında tatbiki fark var ama günlük kullanıcı birisi aradaki farkı anlayamaz gerekte olmaz ( dizi, haber, Esra Erol)
o zaman 60 hz ideal diye düşünüyorum

Top Bottom