Neler Yeni

hangi windows 11 sürümü bana uygun

Talyah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Talha Yücel
merhaba bilgisayara format atıcam windows 11 in hangi sürümü daha iyi olur windows 11 pro kullanmaktayım
oyun oynuyom
autocad inventör gibi çizim ğrogramları kullanıyom film izliyom
home mu
home single language mi
pro mu
edication mu

eren28tr

80+ Gold
merhaba bilgisayara format atıcam windows 11 in hangi sürümü daha iyi olur windows 11 pro kullanmaktayım
oyun oynuyom
autocad inventör gibi çizim ğrogramları kullanıyom film izliyom
home mu
home single language mi
pro mu
edication mu
Windows 10 pro kurabilirsin sana daha uygun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren C
Aga niye direk proyu öneriyorsunuz. Öncelikle bilgisayarın laptop mu masaüstü mü çünkü en önemli farklardan birisi bitlocker özelliği

eren28tr

80+ Gold
win 11 pro da kurduktan 1 ay sonra yavaşlama başlıyo birazda olsa home da aynı sorun olurmu
Hocam ne gibi yavaşlama oluyor home daha az kaynak tüketiyor proya göre ama senin için pro daha Uygun gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren C
Tamam masaüstü ise bitlocker senin için çokta önemli bir faktör olmayacak bunu düşünecek olduğunda kullandığın programlardaki dil yamalarını düşün bende şahsen home olmasının sebebi matlab dahil olmak üzere bazen anlamsız çeviri hataları oluyor veya yabancı terime tam çeviremedikleri için hatayı internette aratamıyorum o sebepten bilgisayarı ingilizceye geri çekmem gerekiyor. Sende kendine göre bir hesap çıkarabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca sandbox gibi uygulamalarda kullanacak mısın ( fakat wmware ve virtual box gibi uygulamaları düşünecek olduğunda bence bu da çok lazım değilse gerek yok)

Talyah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Talha Yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ne gibi yavaşlama oluyor home daha az kaynak tüketiyor proya göre ama senin için pro daha Uygun gözüküyor.
yavaşlama derken mesela dosya gezgini açılırken bekletiyo biraz yada programlar açılırken biraz yavaşlıyo çok küçük farkler

eren28tr

80+ Gold
yavaşlama derken mesela dosya gezgini açılırken bekletiyo biraz yada programlar açılırken biraz yavaşlıyo çok küçük farkler
Yani hocam bu gelen güncelleme kaynaklı olabilir pro sürümü kaynaklı olduğunu sanmıyorum hocam ama home sürümünüde kurabilirsin sorun olmaz.

Talyah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Talha Yücel
yavaşlama derken mesela dosya gezgini açılırken bekletiyo biraz yada programlar açılırken biraz yavaşlıyo çok kğçü
Tamam masaüstü ise bitlocker senin için çokta önemli bir faktör olmayacak bunu düşünecek olduğunda kullandığın programlardaki dil yamalarını düşün bende şahsen home olmasının sebebi matlab dahil olmak üzere bazen anlamsız çeviri hataları oluyor veya yabancı terime tam çeviremedikleri için hatayı internette aratamıyorum o sebepten bilgisayarı ingilizceye geri çekmem gerekiyor. Sende kendine göre bir hesap çıkarabilirsin

Ayrıca sandbox gibi uygulamalarda kullanacak mısın ( fakat wmware ve virtual box gibi uygulamaları düşünecek olduğunda bence bu da çok lazım değilse gerek yok)
yok kullandığım programlar autocad inventör bid eoyun oynuyom operada felan geziniyom çok bir şey yapmıyom

çizim programlarında sıkıntı çıkarmayacaksa home veya home single language kurayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren C
Hocam devre dersinden autocad kullandım dediğim gibi çeviri hatalarından biraz sıkıntı çıkmasından korktuğum için home aldım fakat bence artık single language bile alınabilir
iyi forumlar

Top Bottom