Neler Yeni

Hangi Wireless Mouseyi almalıyım?

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
Evet dostlar. Uzun süredir kullandıgım yaklaşık 4 yıldır falan :D

kendime göre 3 tane mouse belirledim wireless olarak.Artık kablodan kurtulmak istiyorum

1-Corsair Katar Pro Wireless
6428297_sd.jpg
Corsair-Katar-Pro-Sol.jpg

-üçü arasından istedigim mouse bu gerek 300s gibi küçük olması,fakat attıgım mouseler çoğu benzer uzunlukta sanırsam..
klavyemin corsair olmasından dolayı bunu bi nebze daha çok istiyorum ama benim için bi sıkıntı yok aslında.
güzel mouse genel olarak ama bu 3 mouseden hangisini alacağımı bilmiyorum maalesef.
300s e benzeyen bir mouse istiyorum genel olarak o yüzden bilemedim bu benziyor mu el yapıma uyması için.

2- Rival 3
5f6ebf337af507321cae0d5e.jpg

rival 3 de aynı fiyatta katar ile ama ikisi arasında hangisinin daha iyi oldugunu bilemiyorum.Malum yeni mouseler bunlar. bu da olabilir yani

3-650 wireless steelseries

evett en pahalı mouse bu aralarından.Gerçekten cok iyiyse bunu alabilirim ama bu mouse biraz buyuk. ve benim elime olmaya bilir.
steelseries-rival-650-wireless-optik-rgb-gaming-mouse-8.png

aralarında neredeyse 2 kat fiyat farkı var.800 lira bu mouse. biraz zor alabilmem aslında ama cok iyiyse tercih edebilirim.biraz büyük gibi geldi bilemedim. hala kalbim corsairdan yana. ufak olmasından dolayı. Ama 300s den biraz daha ufak galiba onu bilmiyorum.
El ölçülerim; 17ye 9.
logitech 300s e alıstıgım için yıllardır büyük mouse kullanamıyorum pençe tutuşuyla tutuyorum mouseyi.
Sizce hangisini almalıyım??

Ya normalde direk sorup geçerdim ama biraz farklılık olsun diye böyle inceleme vari bişeyler yapayım dedim değişiklik olsun :D

Beren

80+ Gold
Bütçeyi arttırırsan Logitech Pro Wireless Mouse öneririm.
Eğer arttırmazsan bu üçü arasından tercihim Steelseries olurdu. (Rival 3)

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Muri

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçeyi arttırırsan Logitech Pro Wireless Mouse öneririm.
Eğer arttırmazsan bu üçü arasından tercihim Steelseries olurdu. (Rival 3)
linkini atarmısın hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendime göre 3 tane mouse belirledim wireless olarak.Artık kablodan kurtulmak istiyorum

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

-üçü arasından istedigim mouse bu gerek 300s gibi küçük olması,fakat attıgım mouseler çoğu benzer uzunlukta sanırsam..
klavyemin corsair olmasından dolayı bunu bi nebze daha çok istiyorum ama benim için bi sıkıntı yok aslında.
güzel mouse genel olarak ama bu 3 mouseden hangisini alacağımı bilmiyorum maalesef.
300s e benzeyen bir mouse istiyorum genel olarak o yüzden bilemedim bu benziyor mu el yapıma uyması için.

2- Rival 3
Alıntıyı görüntüle
rival 3 de aynı fiyatta katar ile ama ikisi arasında hangisinin daha iyi oldugunu bilemiyorum.Malum yeni mouseler bunlar. bu da olabilir yani

evett en pahalı mouse bu aralarından.Gerçekten cok iyiyse bunu alabilirim ama bu mouse biraz buyuk. ve benim elime olmaya bilir.
Alıntıyı görüntüle
aralarında neredeyse 2 kat fiyat farkı var.800 lira bu mouse. biraz zor alabilmem aslında ama cok iyiyse tercih edebilirim.biraz büyük gibi geldi bilemedim. hala kalbim corsairdan yana. ufak olmasından dolayı. Ama 300s den biraz daha ufak galiba onu bilmiyorum.
El ölçülerim; 17ye 9.
logitech 300s e alıstıgım için yıllardır büyük mouse kullanamıyorum pençe tutuşuyla tutuyorum mouseyi.

Ya normalde direk sorup geçerdim ama biraz farklılık olsun diye böyle inceleme vari bişeyler yapayım dedim değişiklik olsun :D
Ayriyetten el ölcülerime ve logitech 300s e göre bana uyacak mouseler değil mi?

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

2- Rival 3
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
El ölçülerim; 17ye 9.

görünüşünü çok sevdiğim için rival 650 alırdım

• Beğen

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Bu üçü arasından rival 3 en mantıklısı.
Onun dışında bütçeyi arttırabilirsen logitech pro weirelles olabilir.

• Beğen

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
görünüşünü çok sevdiğim için rival 650 alırdım
hocam benim için elime oturması önemli ya.katar tam oturacak gibi bilemedim.

Bu üçü arasından rival 3 en mantıklısı.
Onun dışında bütçeyi arttırabilirsen logitech pro weirelles olabilir.
300s ile rival 3 benzer yapıdalar mi hocam? 300s le aynı boyutta sanırsam?

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
hocam benim için elime oturması önemli ya.katar tam oturacak gibi bilemedim.

300s ile rival 3 benzer yapıdalar mi hocam? 300s le aynı boyutta sanırsam?
Yapı olarak ufak farklar var.
300s hafif sağa doğru daha dolgun.
Rival 3 biraz daha düz.
İkiside aşağı yukarı aynı deneyimi sağlar diye düşünüyorum.
Ama 300s kabloluydu galiba.

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
Yapı olarak ufak farklar var.
300s hafif sağa doğru daha dolgun.
Rival 3 biraz daha düz.
İkiside aşağı yukarı aynı deneyimi sağlar diye düşünüyorum.
Ama 300s kabloluydu galiba.
aynı deneyimi sağlıyorsa iyi hocam alabilirim.
evet 300s kablolu ama yıllardır kullandıgım için ona alıştım artık.

Top Bottom