Neler Yeni

Hangi Wireless Mouseyi almalıyım?

bilinmeyenkişi

80+ Bronze
Evet dostlar. Uzun süredir kullandıgım yaklaşık 4 yıldır falan :D

kendime göre 3 tane mouse belirledim wireless olarak.Artık kablodan kurtulmak istiyorum

1-Corsair Katar Pro Wireless
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

-üçü arasından istedigim mouse bu gerek 300s gibi küçük olması,fakat attıgım mouseler çoğu benzer uzunlukta sanırsam..
klavyemin corsair olmasından dolayı bunu bi nebze daha çok istiyorum ama benim için bi sıkıntı yok aslında.
güzel mouse genel olarak ama bu 3 mouseden hangisini alacağımı bilmiyorum maalesef.
300s e benzeyen bir mouse istiyorum genel olarak o yüzden bilemedim bu benziyor mu el yapıma uyması için.

2- Rival 3
Alıntıyı görüntüle
rival 3 de aynı fiyatta katar ile ama ikisi arasında hangisinin daha iyi oldugunu bilemiyorum.Malum yeni mouseler bunlar. bu da olabilir yani

3-650 wireless steelseries

evett en pahalı mouse bu aralarından.Gerçekten cok iyiyse bunu alabilirim ama bu mouse biraz buyuk. ve benim elime olmaya bilir.
Alıntıyı görüntüle
aralarında neredeyse 2 kat fiyat farkı var.800 lira bu mouse. biraz zor alabilmem aslında ama cok iyiyse tercih edebilirim.biraz büyük gibi geldi bilemedim. hala kalbim corsairdan yana. ufak olmasından dolayı. Ama 300s den biraz daha ufak galiba onu bilmiyorum.
El ölçülerim; 17ye 9.
logitech 300s e alıstıgım için yıllardır büyük mouse kullanamıyorum pençe tutuşuyla tutuyorum mouseyi.
Sizce hangisini almalıyım??

Ya normalde direk sorup geçerdim ama biraz farklılık olsun diye böyle inceleme vari bişeyler yapayım dedim değişiklik olsun :D
ben olsam katar pro alırdım abdullah abi mouse yi öyle bir tanıttı ki alasım geldi

• Hahaha
Reaksiyonlar: Muri

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
rival 3 wrilles yeni çıktı sanırsam sorunları olabilir 1-2 arkadaşta sorun çıkmış bilmiyorum ama iyi mouse benziyor

Top Bottom