Neler Yeni

Yardım Hangi yazıcı tercih edilmeli?

kulfar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Kuş

Acil olarak yazıcıya ihtiyacım var. Bunlar arasında özellik olarak brother aklıma yatmış olsa da marka olarak emin olamadım. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Başka önerilerede açığım. Fiyat bu aralıklarda olursa iyi olur 5800 üstüne çıkamam maalesef.

Hanaz

80+ Gold

Acil olarak yazıcıya ihtiyacım var. Bunlar arasında özellik olarak brother aklıma yatmış olsa da marka olarak emin olamadım. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Başka önerilerede açığım. Fiyat bu aralıklarda olursa iyi olur 5800 üstüne çıkamam maalesef.
renkli alıcakcanız renk kartuşlu değil tüplü olanları alın

kulfar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Kuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
harbi aynıymış :D brother alabilirsiniz bayadır kullanıyoruz okullarda da kullanılıyor
Hocam o yüzden yakınım yorumlarında vs de çok fazla öğretmen ve öğrenci dolu olduğu için uzun kullanımda sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Tek korkum HP Epson canon gibi markalardan aşağı kalır bir yanı var mı? Bir kaç ay sonra keşke onlardan alsaydım demek istemiyorum :)

Hanaz

80+ Gold
Hocam o yüzden yakınım yorumlarında vs de çok fazla öğretmen ve öğrenci dolu olduğu için uzun kullanımda sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Tek korkum HP Epson canon gibi markalardan aşağı kalır bir yanı var mı? Bir kaç ay sonra keşke onlardan alsaydım demek istemiyorum :)
acele etmeyin hocam gidin bi fotokopiciye sorun okullara sorun emin olduktan sonra alabilirsiniz
canonun kameralarıda baya kaliteli

kulfar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Kuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
acele etmeyin hocam gidin bi fotokopiciye sorun okullara sorun emin olduktan sonra alabilirsiniz
canonun kameralarıda baya kaliteli
Hocam en fazla yarına kadar vaktim var maalesef. Forumlardan fikir almaya bakıyorum o yüzden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,924
Üyeler
156,249
Son üye
azzoz
Top Bottom