Neler Yeni

Öneri Hangi yazıcıyı tercih etmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkhan Çolak

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1- https://www.vatanbilgisayar.com/hp-...yici-wi-fi-murekkep-tankli-yazici-1f3y4a.html

2- https://www.vatanbilgisayar.com/brother-dcp-t520w-fotokopi-tarayici-wifi-murekkep-tankli-yazici.html

Bu iki yazıcı arasında kaldım. Bu fiyatlarda başka önerebileceğiniz yazıcı var mı? Brother markasını yeni duydum f/p olduğu söyleniyor ama emin olamadım. Kullananlar tavsiye eder mi?
Epsonlara da bak. Ben 5 sene önce Epson aldım 6000 sayfayı aşkın baskı yaptım ufacık makine ile ve hala sorunsuz kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkhan Çolak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Epsonlara da bak. Ben 5 sene önce Epson aldım 6000 sayfayı aşkın baskı yaptım ufacık makine ile ve hala sorunsuz kullanıyorum.
3252 modelini düşündüm hocam ama kararsız kaldım açıkçası. Bunlara göre daha da uygun hatta
Mesaj otomatik birleştirildi:

3252 modelini düşündüm hocam ama kararsız kaldım açıkçası. Bunlara göre daha da uygun hatta
Daha doğrusu güncel bir model ile uzun süre kullanmak düşüncesindeyim. L3252 ne zaman çıktı bilmiyorum ama model olarak diğerlerine bakınca geride kalmış gibi geliyor ama hakim olduğum bir konu değil.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha doğrusu güncel bir model ile uzun süre kullanmak düşüncesindeyim. L3252 ne zaman çıktı bilmiyorum ama model olarak diğerlerine bakınca geride kalmış gibi geliyor ama hakim olduğum bir konu değil.
3151 var bende de. Aynısının eski nesili gibi bir şey bendeki 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkhan Çolak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3151 var bende de. Aynısının eski nesili gibi bir şey bendeki 😅
Hocam o zaman 3252 dediğim gibi biraz eski kalıyor :) güncel bir model istiyorum ama karar veremedim açıkçası mürekkep donması vs gibi sorunlar yok diye okudum brother da ne derece doğru bilmiyorum.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam o zaman 3252 dediğim gibi biraz eski kalıyor :) güncel bir model istiyorum ama karar veremedim açıkçası mürekkep donması vs gibi sorunlar yok diye okudum brother da ne derece doğru bilmiyorum.
HP ve Canonda var o sorun. Epsonda yok. Brother denemedim ama kullananlar öyle diyorsa öyledir 😀

Top Bottom