Neler Yeni

hangisi daha fazla fps verir

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Eren
hangisi daha fazla fps artırır radeon boost mu yoksa süper çözünürlük mü ekran kartım rx 6600

Armi3067

80+ Bronze
ikisinide aynı anda açarsan daha fazla fps verir, fakat süper çözünürlük daha fazla verir boost sadece sen girdi yaparsan fpsyi yükseltiyor yani mouse hareketlerinde vesaire, amd'nin dediğine göre hareket esnasında oyuncular fazla detaya dikkat edemiyeceği için o esnada çözünürlüğü düşürüyor mesela gta v te denedim mouse hızlıca her yere savurunca dikkatli bakarsan pikselleşiyor fakat süper çözünürlükte direk olarak sen düşük çözünürlük oynuyorsun ve bu her sahnede oluyor amd oyunu up-scale yapıyor ama dediğim gibi her sahnede düşük çözünürlük daha fazla fps verir ve bu her sahnede olur, boost sadece girdi yapınca düşürüyor çözünürlüğü yani fazla hareket olunca fps yükselir sadece.

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisinide aynı anda açarsan daha fazla fps verir, fakat süper çözünürlük daha fazla verir boost sadece sen girdi yaparsan fpsyi yükseltiyor yani mouse hareketlerinde vesaire, amd'nin dediğine göre hareket esnasında oyuncular fazla detaya dikkat edemiyeceği için o esnada çözünürlüğü düşürüyor mesela gta v te denedim mouse hızlıca her yere savurunca dikkatli bakarsan pikselleşiyor fakat süper çözünürlükte direk olarak sen düşük çözünürlük oynuyorsun ve bu her sahnede oluyor amd oyunu up-scale yapıyor ama dediğim gibi her sahnede düşük çözünürlük daha fazla fps verir ve bu her sahnede olur, boost sadece girdi yapınca düşürüyor çözünürlüğü yani fazla hareket olunca fps yükselir sadece.
ikisi aynı anda açılmıyor hocam ama süper çözünürlüğü açıcam teşekkürler

Armi3067

80+ Bronze
ikisi aynı anda açılmıyor hocam ama süper çözünürlüğü açıcam teşekkürler
Doğru dedin bende de RX6600 var, 7000 serisinde Hypr-Rx var o ikisinide açıyor ama bende modlu driver var ikisi açık olunca kafam karıştı, süper çözünürlük daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modlu driver kurup hem performans hemde Hypr-rx kullanmak istiyorsan buyur.

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Eren
Doğru dedin bende de RX6600 var, 7000 serisinde Hypr-Rx var o ikisinide açıyor ama bende modlu driver var ikisi açık olunca kafam karıştı, süper çözünürlük daha iyi.

reis bunun 23.9.1 olan versiyonu yok mu yeni sürümde pc donuyor sorunlu bi sürüm

Armi3067

80+ Bronze
github üzerinden veya discorduna girerek destek alabilirsin ama var diye biliyorum, fakat modlu driverlarda son sürümde bile donmaz yapmaz sonuçta optimizasyonu yapılmış legal olmayan sürümler

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Eren
son sürümü indiriyorum şuan donma olursa yazarım

Armi3067

80+ Bronze
tamamdır bro

En son kurulum ve hypr-rx i de aktif ettikten sonra videodaki gibi bir kaç ince ayar yapman lazım ben nereden başlıyacağına dair olan süreden kopyaladım linki 6:45'e kadar olan adamın yaptığı her şeyi yap zaten yan tarafta not defteri açık yaptığı işlemler orada yazıyor.

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Eren
3:55 de ordaki şeyi seçiyorum indirdikten sonra yine 3:55 e atıyor ordan sonraki seçme ekranına atmıyor

düzelttim bir şekilde yardımın için sağol

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
933,416
Üyeler
146,479
Son üye
lavLi
Top Bottom