Neler Yeni

Hangisini almalıyım?

exthalex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
metin arda
4050 li olan daha güzel çünkü dlss 3 teknolojisi var ama bence dişini biraz daha sıkabilirsen rtx 5000 serisi gelince rtx 5050 li laptop al

CODipper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Naruto
Aralarında 7k fark var sizce değermi aradaki farka ekstra önerilerede açığım normal kullanımda sesiz çalışması dışında pekte bir kriterim yok fiyat aralığı 30a kadar çıkar

Hocam asus tuf gaming a 15 kullaniyorum 4050 takılı zamanında 22 bine almıştım şuan fiyatları 30 ustunde ve memnunum aktif kullanıyorum bi bak istersen onlarada link bırakayım şuan en uygunu 28.999 k

3 taksit faizsiz alınabiliyor bence gayet hoş ben aynı ramdan birtane daha aldım 16 gb yukselttim bide 1 tb 980 pro taktırdım sorunsuz kullanıyorum

Nwru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
e
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam asus tuf gaming a 15 kullaniyorum 4050 takılı zamanında 22 bine almıştım şuan fiyatları 30 ustunde ve memnunum aktif kullanıyorum bi bak istersen onlarada link bırakayım şuan en uygunu 28.999 k

3 taksit faizsiz alınabiliyor bence gayet hoş ben aynı ramdan birtane daha aldım 16 gb yukselttim bide 1 tb 980 pro taktırdım sorunsuz kullanıyorum
n11 den almaktan biraz kararsızım onun dışında düşük yükte fanları çalışıyormu ses çıkartıyomu filan yada şarz süresi ne kadar gidiyo küçük bi aydınlatabilirsen sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ararken bende bunla karşılaştım ama pek inceleme çeken yada kullanan görmediğimden hp yöneldim özellik olarak iyi gibi duruyo ekstra bilgin kullanıyosan yada kullanan biri varsa 3-5 bi yorumlayabilirmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

4050 li olan daha güzel çünkü dlss 3 teknolojisi var ama bence dişini biraz daha sıkabilirsen rtx 5000 serisi gelince rtx 5050 li laptop al
5000 serisine daha var daha iyi olacağı kesin ama o da başka bi videonun konusu

Son düzenleme:

Nwru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
e
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şuanlık bunda karar verdim gibi ama hepsiburadada indirim varmış güzel fiyata denk geliyo yarına kadar bekliycem yinede açığım önerilere filan ama bundan iyisi yok gibi şuanlık bi lenovonun var ama ben bunu tercih edicem gibi

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ilgisayar-p-HBCV000068RZ7H?magaza=Hepsiburada

CODipper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Naruto
şuanlık bunda karar verdim gibi ama hepsiburadada indirim varmış güzel fiyata denk geliyo yarına kadar bekliycem yinede açığım önerilere filan ama bundan iyisi yok gibi şuanlık bi lenovonun var ama ben bunu tercih edicem gibi

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ilgisayar-p-HBCV000068RZ7H?magaza=Hepsiburada
Bende hepsiburada uygulamasında yorumlara ve magazanin puanina guvenerek aldiydim hem bide donanım arşivi onermişti bana 6 ay faizsiz taksitle aldim hiç zorlamadı bile gayette memnunum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,821
Üyeler
157,982
Son üye
rebel3734
Top Bottom