Neler Yeni

hangisini tercih edersiniz

EXELANS23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yusuf Çinar
yakın zamanda oyun için kulaklık almam lazım cloud2 ile sony inzone h3 arasında kaldım hangisini tercih edersiniz inzone yeni çıktığı için kullanıcı yorumu pek fazla yok o yüzden karar veremedim

ZARAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali
Eğer amaç sadece oyun içinse cloud2 yoksa genel kullanımsa sony.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
yakın zamanda oyun için kulaklık almam lazım cloud2 ile sony inzone h3 arasında kaldım hangisini tercih edersiniz inzone yeni çıktığı için kullanıcı yorumu pek fazla yok o yüzden karar veremedim
tabii ki sony hocam. Şimdi gelip bir çok kişi cloud 2 diyecek biliyorum bana güvenin sony alın.

Ben ve çevremin çoğu cloud core ve cloud 2 modelini deneyimledik cloud 2 den hiçbir şekilde memnun kalmadık..

Cloud 2 Özet ;
1- Dipses var
2- Mikrofonu boğuk sanki burnun tıkalıymış gibi ses geliyor
3- Derisi çok terletiyor yazın ve soyuluyor
4- 7.1 Var ama tam bir rezalet
5- 2-3 yılda kablosu bozuluyor veya kulaklıkta yada mikrofonda sorunlar çıkıyor.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
Eğer amaç sadece oyun içinse cloud2 yoksa genel kullanımsa sony.
Her türlü sony daha iyi hocam cloud 2nin ederi 500 tlden fazla değil aklınıza gelebilecek bir çok kulaklığı kullandım ama hyper x kulaklık ve mikrofon konusunda başarılı değil bence çok.

Sadece Mouse klavye mouse pad tarafında güzel işler çıkarıyor bence

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Konuyu açtığın yere dikkat etmeni tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bildirimleri açıyoruz fırsat gelir diye sizin gibiler yüzünden kapatacagim artik
Bide yanlışıkla açmışım diyor çoğu nasıl yanlışıkla açıyorlarsa yalan. Bıktım valla bende bildirimi görüyorum bi umut indirimli bişi alıcaz çıkan konuya bak.

ZARAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali
Her türlü sony daha iyi hocam cloud 2nin ederi 500 tlden fazla değil aklınıza gelebilecek bir çok kulaklığı kullandım ama hyper x kulaklık ve mikrofon konusunda başarılı değil bence çok.

Sadece Mouse klavye mouse pad tarafında güzel işler çıkarıyor bence
Hocam ses konusunda zaten sony açık ara önde fakat arkadaşın amacı müzik veya ses kalitesinden ziyade oyunlarda ses kasma ise cloud2 o konuda baya başarılı o yüzden.

Bu arada cloud2 de herhangi bir ayar arayüzü yok ama sonyde var bu da + bir özellik bence.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
Hocam ses konusunda zaten sony açık ara önde fakat arkadaşın amacı müzik veya ses kalitesinden ziyade oyunlarda ses kasma ise cloud2 o konuda baya başarılı o yüzden.

Bu arada cloud2 de herhangi bir ayar arayüzü yok ama sonyde var bu da + bir özellik bence.
Cloud 2 oyun için bir tık belki daha iyi olabilir ama hem genel kullanım hemde oyun için sony daha mantıklı ayrıca cloud 2nin driveri bile yok yani sony çok daha iyi .
Sonuçta gece gündüz oyun oynamayacaktır arkadaş illaki müzik film izlenecektir yada sesli sohbete girecektir diye düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,629
Üyeler
140,678
Son üye
mertler
Top Bottom