Neler Yeni

Hangisini tercih etmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eray Güner
Merhabalar. Benim yaklaşık 300 TL bütçem var 8gb ram'im var ve SSD yok . Diskim genel olarak çoğu oyunda %100 şeklinde çalışıyor dün bir uygulamanın setabını 30 dakikada kurdum , arkadaşım 5 yıllık SSD siz laptontanda 7 dakikada kurdu , ve fivem oynarken sürekli drop yiyorum sizce 240 GB SSD mi almalıyım yoksa 8 GB ram takviyesi mi yapmam iyi olur pek fazla anlamıyorum bilgisayar parçalarından. Fivem oynayan varsa FPS drobun ramdan kaynaklandığını söyler büyük ihtimalle ,ama arkadaşım 8 GB ramli pcsinde oyunu ssdye kurdu ve hiç drop yemiyor . Biraz uzun oldu kusura bakmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Merhabalar. Benim yaklaşık 300 TL bütçem var 8gb RAM'im var ve SSD yok . Diskim genel olarak çoğu oyunda %100 şeklinde çalışıyor dün bir uygulamanın setabını 30 dakikada kurdum , arkadaşım 5 yıllık SSD siz laptontanda 7 dakikada kurdu , ve fivem oynarken sürekli drop yiyorum sizce 240 GB SSD mi almalıyım yoksa 8 GB RAM takviyesi mi yapmam iyi olur pek fazla anlamıyorum bilgisayar parçalarından. Fivem oynayan varsa FPS drobun ramdan kaynaklandığını söyler büyük ihtimalle ,ama arkadaşım 8 GB ramli pcsinde oyunu ssdye kurdu ve hiç drop yemiyor . Biraz uzun oldu kusura bakmayın
Bence SSD daha saglıklı olur.

SSD tercih edip en yakın zamanda bellek takviyesi yapmak en doğrusu.

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
SSD gayet iyi olur hocam :)

Top Bottom