Neler Yeni

Hani sistem alınır lütfen yardım

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Ssd yapacağım ssd dışında özelleştirmem gereken bir sey var mı bu hava sıvı soğutucu bilmem ne almam gerekiyor mu ben hiç bilmiyorum alınması lazım mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.incehesap.com/kingston-...6000mb-s-pcie-nvme-m-2-ssd-disk-fiyati-65765/
10 dk sonra indirime giriyor al diyheceğim ama hazır sistem alıyorsun başka yerden

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emil aslan

https://www.incehesap.com/kingston-...6000mb-s-pcie-nvme-m-2-ssd-disk-fiyati-65765/
10 dk sonra indirime giriyor al diyheceğim ama hazır sistem alıyorsun başka yerden
Hazır sisteme takılmıyor mu yani hazır sistem aldıktan sonra gerek olmayacak mı buna içinde olacak mı alırken

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hazır sisteme takılmıyor mu yani hazır sistem aldıktan sonra gerek olmayacak mı buna içinde olacak mı alırken
Soğutma kısmında bu ürün var mı bak bakalım. Varsa takarlar yoksa kendin ayrı alırsın(farkli siteden), pc geldiğinde ya kendin tak yada bilgisayarcıya götür taktırırsın ama pc nin başında dur ne olur ne olmaz :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emil aslan
Soğutma kısmında bu ürün var mı bak bakalım. Varsa takarlar yoksa kendin ayrı alırsın(farkli siteden), pc geldiğinde ya kendin tak yada bilgisayarcıya götür taktırırsın ama pc nin başında dur ne olur ne olmaz :)
Hocam dört dk sonra gaming gecesi başlıyor eğer gözüne çarpan sistem olursa direk linkini atsana satın alayım

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocam dört dk sonra gaming gecesi başlıyor eğer gözüne çarpan sistem olursa direk linkini atsana satın alayım
Ben de bakıyorum bakalım ne olacak fiyatlar

Bunun fiyat iyi düşmüş

Son düzenleme:

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Ahmet Melih Alemdar

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Ahmet Melih Alemdar

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emil aslan
Korkma hemen bitecek kadar aman aman bi sistem değil o :D
Ya hocam bir kaç kişi amd alma in vida al diyor daha çok güncelleme gelcek amd yi bir iki seneyi eline alırsın götüremez fln diyor kafam allak bullak bu attığım sistem iyi gibi rtx 4060 ti

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Şöyle özelleştirdim
Ekran Görüntüsü (8).png

Ekstradan dediğim kule tipi soğutmayı da alırsan tamamdır.
Ram i 16 GB yaptım, SSD yi 1 TB yaptım, PSU Gamepower idi onu değiştirdim

Ya hocam bir kaç kişi amd alma in vida al diyor daha çok güncelleme gelcek amd yi bir iki seneyi eline alırsın götüremez fln diyor kafam allak bullak bu attığım sistem iyi gibi rtx 4060 ti
Valla ben AMD kullanıyorum, sıkıntı yok. Sana o akılı verene söyle de fiyat farkını versin o zaman. 7700 xt ile 4060 ti 8 gb alakası yok . 7700xt oyunlarda canavar olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,734
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom