Neler Yeni

Haqqus-GGWP sistem alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
rx 6600 ile fiyat 10.3 k mı

Ekran kartını 6600 yapıp m2 ssd ile değiştirince bu sistem olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

alın hocam iyi fiyatmış

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Peki DA sistemi beklemek mantıklı mı
Suanlik bilemiyorum çünkü Abdullah abinin cikaracagi sistem 18k da olabilir 7k da olabilir.Ama rx6600 çıkarırsa daha güzelini çıkarır ama son zamanlarda çok rx6600 çıktı gelirmi bilemiyorum

doguhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
DOĞU HAN SEVMEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Suanlik bilemiyorum çünkü Abdullah abinin cikaracagi sistem 18k da olabilir 7k da olabilir.Ama rx6600 çıkarırsa daha güzelini çıkarır ama son zamanlarda çok rx6600 çıktı gelirmi bilemiyorum
Peki bu sistemde dar boğaz olur mu?

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,612
İsim
Yavuz
Bence gayet iyi. Darboğaz yapar diye düşünüyorum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bu fiyata daha iyisi yok muhtemelen. Biraz darboğaz olur ama fiyatı göz önünde bulundurduğumuzda pek bir önemi yok.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,612
İsim
Yavuz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Darboğazda tam olarak ne oluyor üstünkörü biliyorum detaylı bilgi verir misiniz
İşlemci ekran kartını tam olarak besleyemiyor. Sisteme bir zararı yoktur. Ekran kartı kullanımı düşer ve ekran kartından tam olarak verim alamazsınız. İlerleyen zamanlarda işlemciyi yükselttiğiniz zaman bu sorun ortadan kalkmış olur. Dilerseniz RTX 3050 ekran kartını da seçebilirsiniz.

Top Bottom