Neler Yeni

Haqqus-GGWP sistem alınır mı?

doguhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
DOĞU HAN SEVMEN
İşlemci ekran kartını tam olarak besleyemiyor. Sisteme bir zararı yoktur. Ekran kartı kullanımı düşer ve ekran kartından tam olarak verim alamazsınız. İlerleyen zamanlarda işlemciyi yükselttiğiniz zaman bu sorun ortadan kalkmış olur. Dilerseniz RTX 3050 ekran kartını da seçebilirsiniz.
3050de yaşamam mı darboğaz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze

Mert.k

80+ Bronze
rx 6600 ile fiyat 10.3 k mı

Mesaj otomatik birleştirildi:

alın hocam iyi fiyatmış
harbi neden bu akdar iyi fiyat ssd kasa psu bi tık dandık te bu fıyata daha iyisi yok yani amd sevmem ama rx 6600 le gayet guzel fiyat rtx 3050 yapıncada fiyat değişmiyor ztn

Alınmaz ucuz olmasının sebebi psu ve kasa kalitesiz
kasa psu kalitelisini bul onu alsın ozaman 10249 tl ye

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
harbi neden bu akdar iyi fiyat ssd kasa psu bi tık dandık te bu fıyata daha iyisi yok yani amd sevmem ama rx 6600 le gayet guzel fiyat rtx 3050 yapıncada fiyat değişmiyor ztn

kasa psu kalitelisini bul onu alsın ozaman 10249 TL ye
bende bir arkadaştan gördüm iyi fiyat gerçekten

Mert.k

80+ Bronze
bende bir arkadaştan gördüm iyi fiyat gerçekten
şuan sistemı kelepır fiyata elden cıakrıp bunu alsım gelmedı değil :d ama rtx 3050 ile birde rx 6600 ü satmaya uğraşamam dflkdfg

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
C4, Çöp Gibi Bilgi İçermeyen Tabirler

kasa psu kalitelisini bul onu alsın ozaman 10249 TL ye
Tamam akşam c4 gibi uçarsa sorumluluk kabul etmiyorum!

Mert.k

80+ Bronze

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
gamepower okadar da danık bır marka sayılmaz boş sallama kafadan bir çok game power urunu kullandım psu dahil
sen kullandın diye kalitelimi oluyor? (Turbox,dragos,frisby, gamepower,gameforce, zeiron,rampage, vb....) gibi markalar çinde 2 3 etiket basıp dandik mal yolluyorlar. (Ben sizi sadece uyarayım ama ister alın ister almayın)

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,118
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aynı para ile Ekran kartı 6600 yap al

Mert.k

80+ Bronze
sen kullandın diye kalitelimi oluyor? (Turbox,dragos,frisby, gamepower,gameforce, zeiron,rampage, vb....) gibi markalar çinde 2 3 etiket basıp dandik mal yolluyorlar. (Ben sizi sadece uyarayım ama ister alın ister almayın)
ok boş yapmaya devam et uza burdan izloyle gp yi aynı kefeye koyan cahil izoly dediğine 1 gün b,ile emanet etmemen gereklı ama gamepower idarelik çok rahat kullanılır

gamepower okadar da danık bır marka sayılmaz boş sallama kafadan bir çok game power urunu kullandım psu dahil
ha birde hala boş yapıyon git 10300 TL'ye 10100f 16 gb ram rtx 3050 veya rx 6600 sistem bulsana arkadaşa gitsin onu alsın çok zekısın ya hanı

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
ok boş yapmaya devam et uza burdan izloyle gp yi aynı kefeye koyan cahil izoly dediğine 1 gün b,ile emanet etmemen gereklı ama gamepower idarelik çok rahat kullanılır

ha birde hala boş yapıyon git 10300 TL'ye 10100f 16 gb ram rtx 3050 veya rx 6600 sistem bulsana arkadaşa gitsin onu alsın çok zekısın ya hanı
Gamepower psu ve kasa alınmaz!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,338
Üyeler
153,373
Son üye
eirene780
Top Bottom