Neler Yeni

HAQQUS GÖNDER TOPLAYALIM HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ ?

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Cidden boşver sağa sola verme bilgisayarını. Bende kendim topladım hiç bilmiyordum aşırı basit bir şey kime sorsan söyler. Sadece anakarta bak üzerinde bile yazıyor ne yapacağın.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Cidden boşver sağa sola verme bilgisayarını. Bende kendim topladım hiç bilmiyordum aşırı basit bir şey kime sorsan söyler. Sadece anakarta bak üzerinde bile yazıyor ne yapacağın.
Sinerjiden almayı düşünüyorum. Tam istediğim parçalar yok ama yapacak bir şey yok . Hepsiburada gibi yerlerden alacaktım normalde ama bozuk filan çıkar sonra bir ton iş alırım başıma . Sinerji Windows Driver montaj herşeyi yapıyor

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Kendin toplasana

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Hakuş makuş bunları geç ,ya kendin montajla ya da hazır sistem al.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hakuş makuş bunları geç ,ya kendin montajla ya da hazır sistem al.
Hazır sistemlerde Kendi istediğim parçalar yok . Kendim montaj yapmayı bilmiyorum Biraz pahalı bir sistem olacağı için bir şey olur diye bir korku var . Sinerjiden Alıp Montajlatmayi Düşünüyorum . Ryzen 7 5800x için Sinerjiden Bir Sıvı Soğutma Tavsiyesi verebilirmisiniz ?

DeH$et

80+ Silver
Sinerjiden almayı düşünüyorum. Tam istediğim parçalar yok ama yapacak bir şey yok . Hepsiburada gibi yerlerden alacaktım normalde ama bozuk filan çıkar sonra bir ton iş alırım başıma . Sinerji Windows Driver montaj herşeyi yapıyor
Bozuk filan çıkarsa kolayca iade edersin bir ton iş almazsın başına. Şu kalıplarınızı bir kenara bırakmanızı öneririm.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Aşırı kolay işlem daha dün kendi sistemimi ellerimle topladım soğutucu ayağı yamulmuştu o yüzden biraz uzun sürdü, yardım ala ala YouTube'dan video izleye izleye kendim topladım şu an sapasağlam çalışıyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,431
İsim
Olcay akbulut
Ne yapacaksın Bilmiyorum ama Esenyurt
Mesaj otomatik birleştirildi:

150-200 İsterse Okey Sorun Yok . Bizimkiler Sadece Windowsa 60-70 istiyor. Montana Allah bilir ne kadar isterler
yardımcı olabilir miyim belki diye sordum da uzaksın bana, ben kendi pc mi kendim toplamıştım ondan

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aşırı kolay işlem daha dün kendi sistemimi ellerimle topladım soğutucu ayağı yamulmuştu o yüzden biraz uzun sürdü, yardım ala ala YouTube'dan video izleye izleye kendim topladım şu an sapasağlam çalışıyor.
Teşekkürler Düşünceniz İçin . İşlemci,Ram,SSD montajını gayet iyi biliyorum ama sonrası yok . Çok fazla detaylı toplama videosu izledim ama hep kablolama işlemini hızlandırıyorlar .Benim için en önemli noktası orası . Birde benim Ryzen 5. Nesil bir işlemci kullanacağım için bios güncellemesi filan yapmam lazımmış anakarta .

Top Bottom