Neler Yeni

Hard disk kullanmayıp 1 TB ssd veya 500 GB ssd kullansam bir sıkıntı çıkar mı sade ssd olucak marka önerirseniz sevinirim fiyat/performans

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,410
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok

yk38

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Yiğithan K.
Hard disk kullanmayıp 1 TB ssd veya 500 GB ssd kullansam bir sıkıntı çıkar mı sade ssd olucak
Hiçbir sıkıntı olmaz, hatta ben öyle kullanıyordum. Daha sonra depolama alanı bana yetmemeye başlayınca DVD girişini çıkartıp eski HDD'mi taktım. Şu anda ikisini beraber kullanıyorum.
marka önerirseniz sevinirim fiyat/performans
Bütçeniz ne kadar?
100 TL daha ucuz burada aynı SSD.
Abi neden adata dan uzak durun diyorsunuz sonuçta Abdullah abi kullaniyo
Üç beş tanınan YouTube içerik üreticisinin kullanması sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmez.
hahahha nedenmiş o :D
JD SSD'ler özellikle Asus sistemlerle uyumluluk sorunu yaratabiliyor, çeşitli forumlarda (sadece Technopat değil) çok sayıda konusu var. Ayrıca firmware belirsiz, TBW belirsiz, yongaların kalitesi belirsiz... Sırf okuma yazma değerleri yüksek diye kaliteden vazgeçmem.

Toshiba OCZ TR200 modeli ise hem vaat edilen hızların çok altında veriyor hem de kronik sağlık sorunu var.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,444
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Hiçbir sıkıntı olmaz, hatta ben öyle kullanıyordum. Daha sonra depolama alanı bana yetmemeye başlayınca DVD girişini çıkartıp eski HDD'mi taktım. Şu anda ikisini beraber kullanıyorum.

Bütçeniz ne kadar?

100 TL daha ucuz burada.

Üç beş tanınan YouTube içerik üreticisinin kullanması sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmez.

JD SSD'ler özellikle Asus sistemlerle uyumluluk sorunu yaratabiliyor, çeşitli forumlarda (sadece Technopat değil) çok sayıda konusu var. Ayrıca firmware belirsiz, TBW belirsiz, yongaların kalitesi belirsiz... Sırf okuma yazma değerleri yüksek diye kaliteden vazgeçmem.

Toshiba OCZ TR200 modeli ise hem vaat edilen hızların çok altında veriyor hem de kronik sağlık sorunu var.
Sözler doğru. Samsung'u tek geçerim. Belki 100TL fazla veririm ama hem içim rahat hem performansım yüksek olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: yk38

ventioNN

80+ Platinum

Bütçeniz ne kadar?

100 TL daha ucuz burada aynı SSD.

aynı görüşü savunuyoruz zaten

Top Bottom