Neler Yeni

Harddisk biçimlendirilmiyor

etopraks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ercan Toprak
Arkadaşlar eski bilgisayarımdan kalan harddiskimi yeni bilgisayarıma taktım oyun yüklemek için ama biçimlendirmek istiyorum biçimlendirilmiyor.Harddiskin içinde windows yuklu olduğu içinmi biçimlendirilmiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Harddisk low level programı kurdum ondada şu hatayı alıyorum;
" Unable to lock device. Make sure you do not have open files on this device and try again. "

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    366.6 KB · Hit: 43
  • 3.png
    3.png
    632.1 KB · Hit: 43
  • 2.png
    2.png
    275.5 KB · Hit: 39

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Arkadaşlar eski bilgisayarımdan kalan harddiskimi yeni bilgisayarıma taktım oyun yüklemek için ama biçimlendirmek istiyorum biçimlendirilmiyor.Harddiskin içinde windows yuklu olduğu içinmi biçimlendirilmiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Harddisk low level programı kurdum ondada şu hatayı alıyorum;
" Unable to lock device. Make sure you do not have open files on this device and try again. "
içinde önceden windows kuruluysa windows kendi dosyalarının erişimini kapatıyor 1 2 ayar ile bazı dosyaları silmek için izini açman gerekiyor internette bulabilirsin video bulabilirsem güncelleyip atarım(unlocker kullanan var işe yarayabilir yada harddisk inde başka sorun olabilir)

etopraks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ercan Toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
içinde önceden windows kuruluysa windows kendi dosyalarının erişimini kapatıyor 1 2 ayar ile bazı dosyaları silmek için izini açman gerekiyor internette bulabilirsin video bulabilirsem güncelleyip atarım
Bulabilirseniz iyi olur teşekkürler.

Top Bottom