Neler Yeni

Harddiskimde oyunlar kendiliğinden siliniyor veya hata veriyor.format attım disk taramasında bi kaç hata ile karşılaştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre Şener
öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar.bilgisayarım uzun bir süreden beri sürekli d sürücüsünde sıkıntılar çıkarıyor.kendi kendine sürekli d sürücüsünün dosya konumunu açıyor ve çoğu oyunlarda sıkıntı yokken güncelleme hatası veriyo.steam üzerindeki oyunlarda disk yazma hatası diyor origin gibi diğer platformlarda direk güncellenme hatası alıyorum. Bazı zamanlarda herhangi bir oyunu açarken herhangi bir hata veriyor ve hatayı kapatıp bi kaç kez daha denedikten sonra açılıyor ve son zamanlarda bilgisayar açılırken D: Scaning and Repair diyor bi kaç dakka ardından açılıyor bilgisayarım ve genel olarak bütün oyunları açtığımda tekrardan indirme ekranı geliyor, oyunlar kendi kendine kaldırılmış sanırım ama kısayolları duruyor.Bazende her bilgisayarı açtığımda oyunların ve programların kısayolları fotoğraftaki gibi silinmiş gözüküyor. BAD SEKTÖR olayını gördüm onun için iki farklı uygulama indirdim [HDD REGENERATOR , HD TUNE) ikisindede tarama yaptım bişey çıkmadı.acaba format atsam düzelirmi yada çaresi nedir yardımcı olurmusunuz
beyler dün böyle bir sorun paylaşmıştım.bugün format attım ve HD TUNE üzerinden tam hata taraması yaptım ve bu sonuçları aldım.bu durumda ne yapabilirim.format atmama rağmen böyle çözümde yardım ederseniz sevinirim

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    77.9 KB · Hit: 60
  • a.png
    a.png
    104.5 KB · Hit: 70
Top Bottom