Neler Yeni

Hardline Kreatin alınır mı ?

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Göksel
creatın de marka çok fark etmıyor reis üzerinde oynama yapılması zor bilindik her markayı alabilirsin

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
kullanılıyorum , kreatinde fark etmiyor pek

Bartuu

80+ Silver
Dedikleri gibi saç dökmesi yapıyor mu peki ? Ve ben yeni yazılıcam da almamı tavsiye eder misin?
Spora yeni yazılıyosan ilk aylarda almana gerek yok bence hocam 2 - 3 ay sonra alınabilir. İstersen direk kullanmaya başla bu sadece benim önerim.

oliveforge99

80+ Silver
Dedikleri gibi saç dökmesi yapıyor mu peki ? Ve ben yeni yazılıcam da almamı tavsiye eder misin?
Spora yeni başlayacaksanız öncelikle günlük beslenmenize daha çok dikkat edin. Şu aşamada kaslarınız içindeki hücreler zaten yeterince çoğalmadığı için hemen creatin alıp kasların daha fazla su tutmasını sağlamaya gerek yok diye düşünüyorum.

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Göksel
bi spora alış beslenmeni oturt sonra bunlara kafa yorarsın

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spora yeni yazılıyosan ilk aylarda almana gerek yok bence hocam 2 - 3 ay sonra alınabilir. İstersen direk kullanmaya başla bu sadece benim önerim.
Sen günde kaç gr alıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Spora yeni başlayacaksanız öncelikle günlük beslenmenize daha çok dikkat edin. Şu aşamada kaslarınız içindeki hücreler zaten yeterince çoğalmadığı için hemen creatin alıp kasların daha fazla su tutmasını sağlamaya gerek yok diye düşünüyorum.
Yurtta kalıyorum hocam ne çıkarsa yiyeceğim artık yapacak bir şey yok

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,565
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben suplementler creatin kullanıyorum her gün 5gr alıyorum kaliteli olduğunu düşünüyorum

Top Bottom