Neler Yeni

Hasta Olmam Lazım Tavsiyeniz Var mı?

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
1saat koş terle eve gel soğuk duş al kurulanma camları açık bırak yorgansız yat

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
polikinlige gidin bi 5 10 dakika takılın.

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Sağlık herşeyden önemli. Sağlığını tehlikeye atma pişman olursun. Ergen ergen düşüncelerle hareket etme.

VitoScaletta

80+ Gold
karnını aç 30 40 dk duvara değdir o arada telefonla oyna akşam karın ağrıların hazır rahat ol

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Hemen 1 dakikada hasta olamazsın zaten. Gece bir daha soğuk duşa gir, üstünü örtmeden uyu bak sabaha neye dönüyorsun. :d

Bozen340

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Buğra ÖZEN
Üşümek bağışıklığı baskılamaz aksine güçlendirir soğuk ülkelerde bebekler soğuk kışta dışarıda uyutulur sadece battaniye ile sarılarak bunu sebebi bağışıklığı güçlendirmek ve soğuk havaya alıştırmak.
Hocam soğuk hasta etmez lakin bağışıklığı kısa süreli de olsa baskılar rica ediyorum araştırın. Bahsettiğim sürekli normal ortamda bulunan birinin anlık soğuğa çıkıp burnundaki filtre görevi gören mukusun etkisini soğuktan kaybetmesi bisiklet sürdüğümü söylemiştim özellikle 1 yıldır sabah soğuğunda sürüyorum bisikleti ailem sağolsun küçükken beni hiç sarıp sarmalamamışlar soğukla aram iyi yani :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam soğuk hasta etmez lakin bağışıklığı kısa süreli de olsa baskılar rica ediyorum araştırın. Bahsettiğim sürekli normal ortamda bulunan birinin anlık soğuğa çıkıp burnundaki filtre görevi gören mukusun etkisini soğuktan kaybetmesi bisiklet sürdüğümü söylemiştim özellikle 1 yıldır sabah soğuğunda sürüyorum bisikleti ailem sağolsun küçükken beni hiç sarıp sarmalamamışlar soğukla aram iyi yani :D
Velhasıl kelam soğuğun hasta etmediğini yakinen biliyorum sadece birşeyler tetiklenir diye uğraşıyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Velhasıl kelam soğuğun hasta etmediğini yakinen biliyorum sadece birşeyler tetiklenir diye uğraşıyoruz
Sağlık herşeyden önemli. Sağlığını tehlikeye atma pişman olursun. Ergen ergen düşüncelerle hareket etme.
Aradığım cevap :D

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
Herkese iyi forumlar evet başlıkta okuduğunuz gibi hasta olmam lazım. Nedenini sormayın öyle. Bu hayatta şuan için çok vasfı olan bi bir insan değilim ilerde ne olurum bilmem. Yaptığım tek iyi şey var oda bisiklet sürmek. Neyse işte bir sebepten dolayı hasta olmam gerek ama olamıyorum geçen 15dk çıplak ayakla bahçeyi dolaştım şort ve tişört ile sonra 15dk apartman boşluğunda dolaştım aynı şekil eve gelince buz gibi suyun altında 10dk durdum çıktım sonra o halimle 20dk kadar balkonda oturdum ama tık yok. Ne yapmak lazım?
LoL oyna. Benim gibi sinir hastası olursun.

• Hahaha
Reaksiyonlar: _LX_

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Çiğ patates ye. Ateş yapar.

Top Bottom