Neler Yeni

Hastane randevusu alabilen var mı?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
Birkaç haftadır gözüm için randevu almaya çalışıyorum hiçbir türlü randevu gözükmüyor, ravdevu vermiyor siz alabiliyor musunuz ya da deneyen var mı?
Genelde saat 4 ve 6 da 1 2 randevu açılır hızlı olan kapar öbür türlü bulmak imkansız turkiyede sağlık da para ile artık devlet diye bişey kalmadı üzgünüm

Ukhai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
Küçük şehirde olmama rağmen burada da randevu alınmıyor.

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muzaffer Berke
ben de aynı soruyu soracaktım

ses kalitesi nasıl acaba ?

H3ler 349u görmüştü diye hatırlıyorum. Ayrıca 3 hafta boyunca 399dan geldi galiba. B

Birkaç haftadır gözüm için randevu almaya çalışıyorum hiçbir türlü randevu gözükmüyor, ravdevu vermiyor siz alabiliyor musunuz ya da deneyen var mı?

yok alamıyorsun abi. Bende nörolojiden sıra alacağım yok. Artık bu konuda sağlık sorunları ile uğraşmaktan çok hastane ve onun lanet randevularıyla uğraşıyoruz. Ha çözümü var mı var vereceksin parayı gideceksin özele. eee bende para yok. O zaman sürün. Ya nasıl bir saçmalıktır bu ya nasıl ya?

yaklaşık 2 aydır dokuz eylülden veya bozyaka hastanesinden cildiye randevusu takip ediyorum hiç bir şekilde alamıyorum. Ve işin garibi hastanelerin içi boş

Almanın kesin olmasa da tek yolu biri iptal ettiğinde bildirim gönderiyor 1 saat içinde onaylarsanız rastgele bir saate randevu veriyor başka türlü randevu alamıyorum

Pazartesi mi alabiliyoruz yani diycem de bugün pazartesi zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya vallahi gözümün ağrisı çok ilerledi artık hiçbir şekilde alamıyorum.
agalar hastaneye gidin, hastanenin baş hekiminden yada onun yardımcısından rica edin adamlar yardımcı oluyor eğer doktor grevdeyse ne zaman geliceğini sorup bi şekilde yarlıyor ben ve ben gibi bir çok kişi bu şekilde yaptı deneyin şansınızı randevu almak imkansız

Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Muhammed
Yaklaşık 2-2.5 aydır randevu alamıyorum bende

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,848
İsim
İbrahim
allahtan elli yaşındaki dayıların zamanındaki gibi sıra yok
güncel randevu almadım ama 3 hafta önce aldığım randevuyu 1 ay sonrasına verdi
haftaya gidicem

Bilgici Bilim

80+ Bronze
eskiden bağkur sıraları vardı yeğen hastanede

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Mert Çevik
bende buna güvenerek gittim geri döndürdüler beni
Sabahın köründe gitmem lazım bazı doktorlar randevusuz fazla hasta bakmıyormuş dolarsa randevusuz hasta kontenjanı bilemem kafasına göre iş yapıyor doktorlar belli kanunu yok sanırsam.

Top Bottom