Neler Yeni

Hat Takılabilen Saat Arıyorum (Sürekli Konum Bilgisi)

eqea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ege
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım - Bilgisayar Sistemleri
Bütçe
2500
2500₺ Bütçe ile Hat takılıp konum takip edilebilen saat arıyorum bilgisi olan var mı ?
Alzheimer rahatsızlığı bulunan dedeme alacağım nerede olduğunu sürekli takip etmek için yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Çocuk saatleri en mantıklısı .TCL mt42 de güvenli bölge ayarlama ,kamera ile durumuna bakma. Sesli mesaj yollama gibi özellikleri var
Mesaj otomatik birleştirildi:

3.5k civarı bu model, bir alt modeline bakabilirsiniz

eqea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ege
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klasik
Çocuk saatleri en mantıklısı .TCL mt42 de güvenli bölge ayarlama ,kamera ile durumuna bakma. Sesli mesaj yollama gibi özellikleri var
Mesaj otomatik birleştirildi:

3.5k civarı bu model, bir alt modeline bakabilirsiniz
Cevabınız için öncelikle teşekkürler fakat klasik saat takaan bir iolduğu için böyle bir saati kabul edeceğini sanmıyorum farklı bir başka bir şey var mı ? Birde programı nasıl yani kaç kişi izleyebiliyor nerede olduğunu

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Klasik

Cevabınız için öncelikle teşekkürler fakat klasik saat takaan bir iolduğu için böyle bir saati kabul edeceğini sanmıyorum farklı bir başka bir şey var mı ? Birde programı nasıl yani kaç kişi izleyebiliyor nerede olduğunu
Yani takmak zorunda değil aslında ,cebinde fln bulundurbilse dahi yeterli olur. Mikrofon ve hoparlörü olduğu için arama yapabilirsiniz.Takip için en az 2 oluyor ama daha fazlasına izin veriyor mu bilmiyom. Normal saatlere hat takılmıyor. Onları kullanmak için cep telefonu şart oluyor.

eqea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ege
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani takmak zorunda değil aslında ,cebinde fln bulundurbilse dahi yeterli olur. Mikrofon ve hoparlörü olduğu için arama yapabilirsiniz.Takip için en az 2 oluyor ama daha fazlasına izin veriyor mu bilmiyom. Normal saatlere hat takılmıyor. Onları kullanmak için cep telefonu şart oluyor.
Çok teşekkürler tcl serisinde baktığımda en iyisi bu şarj ve kullanım açısından bunu alacağız gibi sağolun

Top Bottom