Neler Yeni

Hatay'ı Yakanlar Yakalanıyor.

ZCan

80+ Bronze
Hala haberlerde görmedim, alsınlar bunları meclisten idam kararı çıksın Tayyip imzalarım dedi zaten bunları boynundan asacaksın üstüne kezzap atacaksın sonra o ateşim içine yollayacaksın.
Sana bulaşılmaz korktum ama katılıyorum

ZCan

80+ Bronze
İşte aklımdaki fikir bunları bi salıcan meydana bir meydan dayağı ondan sonra malum yerde bunlara malum işi yaptırcaklar bakın bir daha yiyormu
ölmeden ordan çıkmayı başarabilirlerse

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
İşte aklımdaki fikir bunları bi salıcan meydana bir meydan dayağı ondan sonra malum yerde bunlara malum işi yaptırcaklar bakın bir daha yiyormu
Zaten Çoğunu İlk Halk Yakalamış daha 2 3 şüpheli daha yakalanmış kaynak olmadığı için paylaşamıyorum.

Beren

80+ Gold
Hadım edip kesilen yerine kezzap dökeceksin ondan sonra acı çeke çeke ölecek :d

T.P.G.

80+ Titanium

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
en başta deseler halk çoktan çevrede gezerek bulurdu. eminim buna.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben dedim bunu önceden reis geç kaldın
Hocam 2 Hafta Önce Arsuz'da Hacıahmetli'de Yangın Çıkaran Adamı Polis Yakalamış Ama Halktan Yine Kurtamamışlar.
Bizim Yörenin İnsanı Delidir !

T.P.G.

80+ Titanium
Kısasa kısas gerekir diri diri yakmak gerekir
ama birden değil, acıyı hissettire hissettire yavaş yavaş kısık ateşte yemek pişirir gibi yapacaksın

Hocam 2 Hafta Önce Arsuz'da Hacıahmetli'de Yangın Çıkaran Adamı Polis Yakalamış Ama Halktan Yine Kurtamamışlar.
30 40 kişi bilenirse 4-5 polisi bırak bordo bereli olsun o adamı alırlar

Fetöcülere yapılan gibi çırılçıplak soyup basıcan kırbacı bunlara

gorkxgoat

80+ Bronze
Şu ülkede çoğu şey düzeldi . Bi şu terör olayları bitmedi be hocam. Allah sabır versin herkese Babamdan bilirim 1 ay göreve gider gelmezdi geri

Top Bottom