Neler Yeni

Havacılık Yönetimi Bölümüm hakkında bilgisi olan ?

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Mustafa Aydın
Merhaba arkadaşlar Havacılık Yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim 2 yıldır belimde bir ağrı vardı geçmişti tekrar aniden başladı ve bel tutulmasıyla doktora gittim fıtık olduğunu öğrendim bölüme bildiğiniz gibi heyet raporuyla alıyorlar thk sitesinde fıtık vs. için işe alım için uygun değildir diyor gerçekliği nedir (göz numarasını çok umursamıyorlardı miyop var gözümde 6 numara thk sitesinde 5 numara üstü işe alıma uygun değildir diyor)
şu anda kafamı çok karıştırdı bu olay mezun olduktan sonra sorun yaratır mı?

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,075
İsim
Taha Efe
Merhaba arkadaşlar Havacılık Yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim 2 yıldır belimde bir ağrı vardı geçmişti tekrar aniden başladı ve bel tutulmasıyla doktora gittim fıtık olduğunu öğrendim bölüme bildiğiniz gibi heyet raporuyla alıyorlar thk sitesinde fıtık vs. için işe alım için uygun değildir diyor gerçekliği nedir (göz numarasını çok umursamıyorlardı miyop var gözümde 6 numara thk sitesinde 5 numara üstü işe alıma uygun değildir diyor)
Kabinde ise malesef kuvvetle muhtemel.

Yer Hizmetlerinde (ki bende AÖF Havacılık Yönetimi Okuyorum) ki sanırsam benzer düsünüyoruzdur, Sorun çıkarmaz.

Dispach, Denetim, İdari Brimlerde sorun teskil etmez diye düsünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet malesef bel sıkıntı cıkarabiliyor :(

İdari ve Yönetimsel kısımları tercih ederseniz Biiznütalla Sıkıntı çıkmaz.

Biraz dikkatimden kaçmıs çok özür diliyorum, Siz Havalimanı değil direk Kurum hedefiniz var galiba.

Uyarlayın, Uçak icersinde bir is olmadığı sürece sıkıntı çıkmayacağını düsünüyorum.

Son düzenleme:

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Mustafa Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabinde ise malesef kuvvetle muhtemel.

Yer Hizmetlerinde (ki bende AÖF Havacılık Yönetimi Okuyorum) ki sanırsam benzer düsünüyoruzdur, Sorun çıkarmaz.

Dispach, Denetim, İdari Brimlerde sorun teskil etmez diye düsünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet malesef bel sıkıntı cıkarabiliyor :(

İdari ve Yönetimsel kısımları tercih ederseniz Biiznütalla Sıkıntı çıkmaz.

Biraz dikkatimden kaçmıs çok özür diliyorum, Siz Havalimanı değil direk Kurum hedefiniz var galiba.

Uyarlayın, Uçak icersinde bir is olmadığı sürece sıkıntı çıkmayacağını düsünüyorum.
uçak dışında bir sorun çıkmaz diye bende düşündüm ama o sitedeki yazanlar kafamı çok karıştırdı gözümde de problem var sorun çıkarmamışlardı heyet raporu alırken o yüzden emin olamadım bide o kadar 4 sene okuyacağım boşa okumak da istemiyorum çap yapmayı da düşünüyorum bir yandan bu durumdan dolayı eğer problem yaratırsa diye kabin memurluğu ilgimi çekiyordu aslında yalan yok çok fazla istemiyordum ama hevesim vardı az da olsa demek ki kısmet değilmiş idari kısımda o zaman bir sorun çıkmaz umarım öyle düşünüyorum yine bölüm başkanıyla konuşmayı düşünüyorum da maillere bakmıyor kendisiyle de iletişime geçemedim artık bu gece mr gireceğim o yüzden sorun olursa da çok üzülürüm severek okuyorum bölümü

Top Bottom