Neler Yeni

Çözüldü✓ Havit 2002e model mikrofonlu kulaklık hoparlör ve mikrofon sorunu

mert025

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert
Arkadaşlar daha bugün Havit 2002E modeli mikrofonlu kulaklık aldım.Ne kulaklıktan ses alabiliyorum nede mikrofondan ses gidiyor.
İçinden çift jak ara kablo çıktı.Pc arkasına bağladım bu sefer hoparlör den ses geliyor mikrofon olmuyor.Yerlerini değiştiriyorum mikrofon olsa hoparlör olmuyor.Ara kablosuz kasanın öndeki yerine takdigimda hoparlörden ses geliyor ama bu sefer mikrofonu çalıştıramıyorum.Yardim edebilir misiniz ?
Model link: https://m.n11.com/urun/havit-gameno...yuncu-kulakligi-44897606?magaza=kazan-bilisim

Son düzenleme:

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Anıl Aykın
Arkadaşlar daha bugün Havit 2002E modeli mikrofonlu kulaklık aldım.Ne kulaklıktan ses alabiliyorum nede mikrofondan ses gidiyor.
İçinden çift jak ara kablo çıktı.Pc arkasına bağladım bu sefer hoparlör den ses geliyor mikrofon olmuyor.Yerlerini değiştiriyorum mikrofon olsa hoparlör olmuyor.Ara kablosuz kasanın öndeki yerine takdigimda hoparlörden ses geliyor ama bu sefer mikrofonu çalıştıramıyorum.Yardim edebilir misiniz ?
Bende de aynı sorun var, windows'un önerdiği şeylere kadar birçok şeyi yaptım ve çözüme bu şekilde ulaşamadım. Ya bir tane usb girişli mikrofon ya usb girişli ses kartları var küçük ondan almak ya da direkt usb girişli bir kulaklık almak olarak birkaç öneri aldım. Yakın zamanda usb girişli bir kulaklık almayı düşünüyorum.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
941
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Model link: https://m.n11.com/urun/havit-gameno...yuncu-kulakligi-44897606?magaza=kazan-bilisim
2 yıldır h2002d kullanıyorum, kablonun ortasındaki kısımdan mikrofon sürgüsü var ona dikkat edin

Sami Järvi

80+ Silver
-Öncelikle Kulaklık Mikrofon girişlerini doğru taktığından emin ol.
-Mikrofonunu çıkıntıya uyucak şekilde doğru taktığından emin ol.
-Kablondaki mikrofon kapatma tuşunu kontrol et kapalı olduğundan emin ol.
-Çözülmezse,Realtek Audio Console'u aç.Sonra sol altta Aygıtın Gelişmiş ayarları kısmına gel.
-Sonra Kayıt Aygıtı kısmınında bulunan "Tüm giriş jaklarını bağımsız giriş aygıtları olarak ayırın" kutucuğunu işaretleyip dene.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,341
Üyeler
157,226
Son üye
morpx16
Top Bottom