Neler Yeni

Havit Gamenote fuxi h3 alınır mı??

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
Arkadaşlar şu anda bs v2X kullanıyorum. Kablosuz kulaklık istiyorum ikisinde kullancağım kullanım amacıma göre. Normalde Void Elite alacaktım fakat ortadan çatlama sorun varmış bende bütçeyi kısıp böyle bir şey gördüm alınır mı sizce? Teşekkürler şimdiden.

wuptie

80+
aynisi bende var 2 3 gun sarj etmeden kullanabiliyorsun gunluk 8 saat en az bilgisayar basinda birisiyim ses seviyesi iyi mikrofonun sesi biraz az ama kalitesiz degil baslarda kafa agritiyor ust kismi ama alisirsin baska sorun varsa yanitlayayim

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynisi bende var 2 3 gun sarj etmeden kullanabiliyorsun gunluk 8 saat en az bilgisayar basinda birisiyim ses seviyesi iyi mikrofonun sesi biraz az ama kalitesiz degil baslarda kafa agritiyor ust kismi ama alisirsin baska sorun varsa yanitlayayim
kral agritiyor derken kafada göçük var kulaklıktan dolayı onu arttırırmı? ayrıca rahatmı kulaklık ses kalitesi nasıl? fps oyunlarında ses kasabiliyormusun yada şarkılarda sesi iyi veriyormu?

wuptie

80+
kral agritiyor derken kafada göçük var kulaklıktan dolayı onu arttırırmı? ayrıca rahatmı kulaklık ses kalitesi nasıl? fps oyunlarında ses kasabiliyormusun yada şarkılarda sesi iyi veriyormu?
evet onceki kulakligimdan buna gecince bir agri hissetmistim benden kaynakli buyuk ihtimalle 20 25 dk sonra hissetmiyorsun ama ses kasabiliyorsun sarkilarda gayet guzel kulaklik baya hafif hissetmiyorsun

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
evet onceki kulakligimdan buna gecince bir agri hissetmistim benden kaynakli buyuk ihtimalle 20 25 dk sonra hissetmiyorsun ama ses kasabiliyorsun sarkilarda gayet guzel kulaklik baya hafif hissetmiyorsun
hocam peki vxe v1 mi bumu sizce?

wuptie

80+
hocam peki vxe v1 mi bumu sizce?
fuxi h3 almadan once vxe v1 dusunuyordum ama incelemelerde cince konusmasi garip geldi ve test ettigimde 1 oda sonra baglantisi kopuyordu fuxi h3 de bu olayi neredeyse hic yasamadim denebilir vxe v1 agir geldi fuxi h3 kargoyu ilk aldigim zaman kutu bos sandim kafaya takinca hissettirmiyordu kendini o yuzden fuxi h3 bence

biraz karmasik oldu ama anlarsin umarim 😀

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
fuxi h3 almadan once vxe v1 dusunuyordum ama incelemelerde cince konusmasi garip geldi ve test ettigimde 1 oda sonra baglantisi kopuyordu fuxi h3 de bu olayi neredeyse hic yasamadim denebilir vxe v1 agir geldi fuxi h3 kargoyu ilk aldigim zaman kutu bos sandim kafaya takinca hissettirmiyordu kendini o yuzden fuxi h3 bence

biraz karmasik oldu ama anlarsin umarim 😀
anladım hocam merak etmeyin :) ben baktığımda vxe v1 i daha çok öneriyorlar ama şimdi vxe v1 in stoğu yok wraith esportsta bu nedenle sarı sitede 1-2 aylık fakat 3 hafta kullanılmış birtane buldum. çok arada kaldım şuanda.

wuptie

80+
anladım hocam merak etmeyin :) ben baktığımda vxe v1 i daha çok öneriyorlar ama şimdi vxe v1 in stoğu yok wraith esportsta bu nedenle sarı sitede 1-2 aylık fakat 3 hafta kullanılmış birtane buldum. çok arada kaldım şuanda.
siz kullanacaksiniz sizin karariniz hocam birsey diyemem

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
siz kullanacaksiniz sizin karariniz hocam birsey diyemem
hocam sizce peki 3 hafta kullanıılmış bir ürün alınır mı?? sıfır gibiymiş zaten. linkini atayım isterseniz özelden

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
hocam o sizin bileceginiz is ben karisamam nasil istiyorsaniz oyle yapin ama ben sahsen kulaklik tarafinda 2. el tercih etmem
ya normalde bende tercih etmem fakat 3 haftalık olduğundan düşündürüyor ama bilmiyorum bakacağım duruma göre. sizce fuxi h3 fiaytını hak ediyormu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca yüksek sese getirince patlama falan oluyor diyorlar doğrumu ve çok sesi dışarı veriyormu? bi yerde izlediğime göre veriyor biraz diye gördüm

Top Bottom