Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Havit Gamenote MP8301 XL 900 * 300 * 3mm (90X30 cm) Gaming Mouse Pad🔥 249 TL 🔥

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
bende mikrofonu var baya bi başarısız ki uygulama desteği de yok
Bence hepsi çok güzel steel series kulaklığı var arkadaşımın beyaz olan modelini bilmiyorum ama pahalı bir şey idi bence havitin sesi daha iyiydi

CS BETA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Kadınlar

Chengiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Abdullah Cengiz
Daha büyük ve kaliteli kalın bir model var mı acaba
Bana sorarsanız Perixx XXL derim.Kullandığım en rahat mousepad.Amazonda ara ara görüyorum ama uzun süredir yok.Bu fiyat bandında bakıyorsanız zorlar sizi zaten Perixx.Çok hakim olduğum bir konu değil mousepad'ler.Yıllardır Perixx kullanıyorum çünkü dediğim gibi.Gördüğümü atmıştım sadece.Size daha bilgili arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur hocam.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Havitin klavyesi ve kulaklığını kullanıyorum f/p ürünler ikisinde, mouse padinin de iyi olacağını düşünüyorum ben de alacağım teşekkürler

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Batuhan
Çok Güzel Bir Mouse Pad F/P Olarak Alınır Beyler .​

Astali26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Havitin Çoğu Ürünü Güzel .
havit kulakligi derim baska bir şey demem. 2-3k kulakliklarla es deger belki daha fazla .bazen kulaklikla yanimdaki insanin sesini duyamiyorum ve senelerce rampage x titan kullandim o da iyi ama havit padleri daha iyi sökülme yapmiyor ve daha rahat havit markasini görünce bu fiyatlarda 2-3 k bandinda belki daha fazla hissiyati veriyor.

Arthur61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Samet Albayrak
Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum, 10 liraya aldığım mausepad ile bunun arasında ne fark var bana ne katabilir mesala rekabetçi oyunlar.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bence bu mousepad çok boş kardeşim kaydırıyo mu? evet dikişli mi? evet daha ne? Razer mousepad kullandım tabi cırtı çıktı şimdi piranha mousepad kullanıyorum gene aynı ben farkı çözemedim bence mouse ve mouse skatezleri daha önemli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,310
Üyeler
142,110
Son üye
Tharkun
Top Bottom