Neler Yeni

Havit kullanmayın, kullandırmayın, satın almayı aklınızdan bile geçirmeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kadir
kırılmaması imkansız kanka kafaya takarken illaki esnetmen lazım bi kaç kullanım sonrası çatlayıp kırılmaya başlıyor flash tutup yakından bi bak izler oluşmaya başlamıştır muhtemelen
Baktım Allahtan benimkinde yok öyle bişey ben memnunum modelden ilerde kırılsaydı çok kötü olurdu konununuz çok hayra geçti.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Baktım Allahtan benimkinde yok öyle bişey ben memnunum modelden ilerde kırılsaydı çok kötü olurdu konununuz çok hayra geçti.
iade edebiliyorsan et bence ileride zaman geçince böyle bir hakkın kalmayabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kadir
iade edebiliyorsan et bence ileride zaman geçince böyle bir hakkın kalmayabilir
Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Parfüm, iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, epilatör, tıraş makineleri vb.) yasal mevzuat gereği iade edilememektedir.
Bundan dolayı sorun çıkmadan iade edemem sanırım

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (Parfüm, iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, epilatör, tıraş makineleri vb.) yasal mevzuat gereği iade edilememektedir.
Bundan dolayı sorun çıkmadan iade edemem sanırım
14 gün koşulsuz iade hakkı bulunuyor her müşterinin bu ürünün de dayanıksız malzemeden yapılmasından kolayı kırılmasından endişelendiğin için iade edebilirsin diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,769
İsim
Murat Orhan
şu markadan kulaklık aldım bir kaç gün kullandım hiç sıkıntı yok çok memnunum diyorum ses mikrofon tatmin edici pedleri rahat şık görünüyor ama bir de ne olsun?! kulaklığı kafama takarken çatt! Kemeri o kadar dayanıksız bir malzemeden yapılmış ki kafama takarken kırılıyor. Yahu ben bu kulaklığı masada dursun diye almadım ki arkadaş kulağıma takacağım e takmak için de bunun az biraz esemesi gerekmiyor mu yanlış mı biliyorum? Servise göndermeden önce telefonda sorundan bahsediyorum işlem yapılmama ihtimali var mı diye soruyorum aldığım cevap gönderin bakacağız? Tamam gönderdim ee sonra? Bana geri yolluyorlar bu sefer de sol kulaklıktan ses gelmiyor :D Geri arıyorum diyorum böyle böyle hem onarılmamış hem ses gelmiyor. Kullanıcı hatası işlem yapmadık demesinler mi? Madem işlem yapmadınız niye ses gelmiyor diyorum aldığım cevap ''onu biz bilemeyiz kırık bu işlem yapmadık.'' Ben eve gelen kutuyu daha açmadan anlıyorum bu kulaklığın bunun içinden çıkarılıp oynandığını. Servise göndermeden ürünün yanına yazılı metin ile sorunları belirtiyorum ayrıca. Ses mikrofon sağlam sadece kemerin plastiğinde kırık var diye. Onlarda boş kalmıyor tabi sol kulaklığı koparıp bana gönderiyorlar :D

Siz siz olun bu markadan ve CYN bilişimden uzak durun.

Kırık olan kısım
Alıntıyı görüntüle
Takmadan önce esnememiş hali
Alıntıyı görüntüle
Kulaklığın herhangi bir insan kafasına sığabilmesi için alabilmesi gereken şekil ve esneme hali
Alıntıyı görüntüle

Bir de üşenmeyip yazı ekliyorum hani kutuyu eline alan tekniker okusun da problemi anlasın başka bir şeye dokunmasın ama yoook
Alıntıyı görüntüle

Cimere ve Tüketici hakem heyetine birer şikayet gönderdim ama pek umudum yok para çöpe gitti siz bulaşmayın firmaya.
Malzeme kalitesi ucuz ürünlerinde çok düşük. Cidden ama performansları iyi klavyelerinde vs. Ne kadar ekmek o kadsr köfte mantığı ama bu kadarı da bir tık absürt olmuş. Hakkınızı almaniz dileği ile

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Sözümü geri alıyorum kerem abi de incelemiş kulaklığı.
ya şimdi bir kaç youtuber'in incelemesine baktım yakın zamanda yapılmış videolarda aşırı esnek falan diyen elemanlar var sırf sponsorlu ürün diye milleti dolandırıyorlar resmen.

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
Muhammet Kürkçü
ya şimdi bir kaç youtuber'in incelemesine baktım yakın zamanda yapılmış videolarda aşırı esnek falan diyen elemanlar var sırf sponsorlu ürün diye milleti dolandırıyorlar resmen.
Onlar birazda fiyata göre değerlendiriyor. Ama şöyle bir şey var bir süre kullanmadan onlarda bilemez bu kadar kırılgan bir ürün oluğunu.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
THH ortalama kaç güne dönüş yapıyor bilen var mı

bu tarz markalar zaten youtuberlara parayı basıyor inceleme yaptırıyor. Yurt dışı g8 ülkelerinden baska inceleme yapan youtube kanallarına güvenmeyin

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Dwayne Rolly
milletin forumlarda övdüğü şeyler genelde biri para karsılıgında övmüş balon oluyor bende aldım aynı şekil razer aldım ama eve bir geldi gamepowerdan kötü ses veriyordu geri iade ettim forumlara pek bakma böyle şeyleri denemen görmen lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,670
Üyeler
156,650
Son üye
Frksnc
Top Bottom