Neler Yeni

Havit kullanmayın, kullandırmayın, satın almayı aklınızdan bile geçirmeyin.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Muhammet Kürkçü
Hocam kusura bakmayın da kulaklık resmen bağırıyor ben her an kırılabilirim diye. Keşke kulaklığı almadan önce biraz daha araştırsaydınız. tabii ki garantinin yaptığı yanlış ona bir şey demiyorum. Bazı firma kullanıcı hatası bile olsa kırıkları garanti kapsamına alıyor hocam bazen ürün yerine markaya para vermek gerçekten işe yarıyor.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Benim 3 ay geçmişti aldılar ara konuş birde
görüştüm yarın inceleme için alıcaklar ürünü ama yine o vasat servise gönderirlerse eyvah
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulaklık pedleri yukarı aşağı oynuyo mu bu modelde yoksa sabit mi
sadece sağa sola dönüyor pedler yukarı aşağı oynama da yok

Hocam kusura bakmayın da kulaklık resmen bağırıyor ben her an kırılabilirim diye. Keşke kulaklığı almadan önce biraz daha araştırsaydınız. tabii ki garantinin yaptığı yanlış ona bir şey demiyorum. Bazı firma kullanıcı hatası bile olsa kırıkları garanti kapsamına alıyor hocam bazen ürün yerine markaya para vermek gerçekten işe yarıyor.
bir kaç inceleme videosu baktım kimse dayanıksızlıktan veya esneme payı olmamasından bahsetmedi. ses mikrofon iyi olunca aldım kullandım malzemeyi de kullanarak tecrübe etmiş oldum maalesef

Hemen o zayıf kısmına sargı bant ne varsa sarmaya başla :D.
işe yaramaz bildiğin düm düz plastik koymuşlar cetvel bile daha çok esniyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
görüştüm yarın inceleme için alıcaklar ürünü ama yine o vasat servise gönderirlerse eyvah

bir kaç inceleme videosu baktım kimse dayanıksızlıktan veya esneme payı olmamasından bahsetmedi. ses mikrofon iyi olunca aldım kullandım malzemeyi de kullanarak tecrübe etmiş oldum maalesef

işe yaramaz bildiğin düm düz plastik koymuşlar cetvel bile daha çok esniyor
Benim servise falan gitmeden parayı iade etmişlerdi umarım sende de öyle yaparlar

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Şikayetvar sitesi var dostum. Cidden firmalar ordan yazılan şikayetleri ciddiye alıyorlar. Oradan şikayet yaz. Kaç kere bu ve farklı tarzda sorunları oradan çözdüm. Bir kaç saat içinde arıyorlar zaten. Biraz da mahkemeye verdim veya vereceğim diye tehdit et.
resim_2023-12-21_152132023.png

iletilmiş firmaya bakalım

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Muhammet Kürkçü

Hocam demekki kaliteli yerlerden incelemesini izlememişsiniz çünkü iyi inceleme yapan herkes kulaklığın bir sağlamlığına bakıyor. Ama zaten her şey ortada zaten inceleme izlemesen bile anlayabilirsin bir görüşte kulaklığın üst kısmının dayanıksız olduğunu. Böyle markalardan çok da iyi plastik kalitesi beklemek hata olur.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Hocam demekki kaliteli yerlerden incelemesini izlememişsiniz çünkü iyi inceleme yapan herkes kulaklığın bir sağlamlığına bakıyor. Ama zaten her şey ortada zaten inceleme izlemesen bile anlayabilirsin bir görüşte kulaklığın üst kısmının dayanıksız olduğunu. Böyle markalardan çok da iyi plastik kalitesi beklemek hata olur.
esnektir diye düşündüm

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Muhammet Kürkçü
Sözümü geri alıyorum kerem abi de incelemiş kulaklığı.

Altan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Altan D.
bende aynı markanın kulaklığını almıştım uzun kullanımda kulağımı fena tahriş etmişti.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
2 ay oldu alalı ben mutluydum kırılmaması için önlemler alacağım bu fiayata böyle model yok çünkü.
kırılmaması imkansız kanka kafaya takarken illaki esnetmen lazım bi kaç kullanım sonrası çatlayıp kırılmaya başlıyor flash tutup yakından bi bak izler oluşmaya başlamıştır muhtemelen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,657
Üyeler
147,762
Son üye
milesmorales
Top Bottom