Neler Yeni

Hawk Fab Mı? Yoksa Zio Mu?

rawest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Soyguç
Bugün Hawk Fab V4 sipariş verdim ama zio'nun daha iyi olduğuna yönelik söylemler aldım sizce iade edip zio almalı mıyım? Almalıysam ne model almalıyım?

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Hawk fab kesinlikle daha iyi.

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
hawk fab4 baya kotu

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,040
İsim
Emre siyah
fab kullanıyorum gayet güzel zio hakkında bilgim yok.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,917
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Fab serisi her ne kadar güzel olsada malzeme kalitesi olarak zio daha iyi duruyor kendim fabın ziodan ucuz olduğu dönemde ekstra param olmadığından aldım v5 modelini aldığım fiyat baz alındığında koltuktan baya memnunum (3100 e aldım ben ziolar o sıra 4.5k falandı) ancak imkanın varsa eğer zio bak derim

rawest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Soyguç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hawk fab4 baya kotu
mesela - yönleri nedir hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fab serisi her ne kadar güzel olsada malzeme kalitesi olarak zio daha iyi duruyor kendim fabın ziodan ucuz olduğu dönemde ekstra param olmadığından aldım v5 modelini aldığım fiyat baz alındığında koltuktan baya memnunum (3100 e aldım ben ziolar o sıra 4.5k falandı) ancak imkanın varsa eğer zio bak derim
Yanlış bilmiyorsam zio ile hawk arasında 2 bin liralık bir fark var bu farka değer mi?

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum

Yanlış bilmiyorsam zio ile hawk arasında 2 bin liralık bir fark var bu farka değer mi?
Biri arkasindaki bosluga yastigi kacabiliyor dedi baya sikinti olay bosluksuz bitane bakmani oneririm

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,917
İsim
Emre
Discord
necromancerr

hocam ne yalan söyleyeyim 2 bin tl az para değil dediğim gibi aldığım fiyat göze alındığında ben fab v5 ten memnunum yastıkları sert ki ben sert yastık seven biriyim sıkıntı çekmedim ancak özelleştirilmiş bi zio kesinlikle daha iyi olacaktır (yarasa mekanizma gibi) ayrıca biraz ağır biriysen ve koltukta çok arkaya yaslanıcaksan gıcırtı olma şansı var şuan benimkinde gıcırtı olabiliyor

Biri arkasindaki bosluga yastigi kacabiliyor dedi baya sikinti olay bosluksuz bitane bakmani oneririm
evet öyle bi durum var ancak ben yastığı biraz daha yukarda kullandığımdan sıkıntı yaşamadım hatta bazen yastığı o boşluktan bilerek kendim sokuyorum

Top Bottom