Neler Yeni

Hawk kullananlar yardımcı olabilir mi?

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
Merhaba abilerim ve kardeşlerim. Ben Hawk Fab v1 modeli aldım ve koltuk elime ulaştığında kurdum. Koltuğun yan mekanizması takılıyor ama çalışıyor. Geriye yaslandıktan sonra mekanizmaya dokununca düzeliyor. Koltukta koku vardı ama geçti lakin arkaya yaslanınca biraz boşluk var. Sizde de bu boşluk var mı? Koltuğu sizce iade-değişim için göndermeli miyim, yoksa kullansam mı? Yardımcı olur musunuz?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Firmayı arayıp anlattın mı bunları?

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Merhaba abilerim ve kardeşlerim. Ben Hawk Fab v1 modeli aldım ve koltuk elime ulaştığında kurdum. Koltuğun yan mekanizması takılıyor ama çalışıyor. Geriye yaslandıktan sonra mekanizmaya dokununca düzeliyor. Koltukta koku vardı ama geçti lakin arkaya yaslanınca biraz boşluk var. Sizde de bu boşluk var mı? Koltuğu sizce iade-değişim için göndermeli miyim, yoksa kullansam mı? Yardımcı olur musunuz?
Ben değişim yapardım.
Kusurlu bir ürün kullanmak istemezdim, hele ki böyle bir para verdiysem.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Evet. İsterseniz gönderin dediler. Bende diğer koltuklarda bu durum varsa göndermeme gerek olmaz diye sordum.
YouTube inceleme videolarındaki gibi değilse, olmaması gereken bir durumdaysa değişim yaptır.
Sonuçta 1500/1700 TL civarında satılan ve uzun zaman kullanacağın bir ürün.
Olması gerektiği gibi olmalı. Firmayla iletişime geç, sorununu giderirler.

Phenoma

80+ Silver
Ben kullanıyorum ama dediklerinizi deneyimlemedim. Sanırım sizin koltuğunuza özel bir sorun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,389
Üyeler
145,379
Son üye
Swoxrey
Top Bottom